Stukanie po lewej stronie podszas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marian__
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 21:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Stukanie po lewej stronie podszas jazdy

Post autor: marian__ » pt lis 16, 2007 21:15

witam
dzis jadac autem usluszalem jakies stukanie nadchodzace z przodu od strony kierowcy. ale tylko wtedy stuka jak jade bo np jak wcisne sprzeglo to nie stuka a jak puszcze sprzeglo to znow stuka i jak jade coraz szybciej to coraz glosniej stuka. ostatnio pisalem ze mi sie poloska odreca i spadla wczoraj tez sie poluzowala ale nie spadla i od wczoraj stuka nawet jak przykrecilem ile sie dalo i zlapalem na klej do srob. prosze o porade co mam robic. moze juz gwintnie trzyma dobrze tych srob nie wiem sam juz



Awatar użytkownika
EnJoy
.:DUB WAY:.
.:DUB WAY:.
Posty: 1386
Rejestracja: śr lip 26, 2006 13:42
Lokalizacja: Tychy

Post autor: EnJoy » pt lis 16, 2007 22:30

marian__ pisze:le tylko wtedy stuka jak jade bo np jak wcisne sprzeglo to nie stuka
być może zużyte łożysko oporowe



marian__
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 21:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: marian__ » wt lis 27, 2007 06:33

wczorajodebralem samochod od mechanika i mowil ze teraz pol oska odkreca sie z prawej strny bo wczesniej sie odkrecalaz lewej. i cos zrobil ze stukanie ucichlo ale wracalem teraz z nocki i stukanie dalej slychac i jak ruszam i jak jade tzn jak wcisne sprzeglo to nic nie stuka a jak puszecze to stuka. juz sam nie wiem co mam robic prosze was o pomoc



zarowa7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: śr maja 23, 2007 13:45
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: zarowa7 » wt lis 27, 2007 15:41

witam. mialem cos podobnego, zazwyczaj jest to lozysko oporowe, wymienilem ale dalej nap...... ostro. dostalem cynka o kogos z forum nie pamietam juz nicka ze moze to byc lozysko waleczkowe koszt ok 60 zl wymiana zalezy od mechanika. mialem wymieniac ale podobno mam juz zajechana stkrzynie biegow wiec zbieram na nia :kac:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 236 gości