Słaby nadmuch

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt lip 21, 2006 14:10

twardy pisze:Sprawdz blaszki które pod pokrętłem , u mnie trzeba było je podgiąć i przeczyścić. :bigok:
Przecież napisał że silnik chodzi na każdym biegu. Tutaj problemem jest raczej drożność układu a nie elektryka.



zloty60
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zloty60 » sob lip 22, 2006 07:37

U mnie z kolei spadla linka od pokretla regulujacego gdzie ma wiac( czy na szybe,nogi czy normalnie na twarz)

Ale skoro piszez ze regulacja gdzie ma wiac dziala (tylko slabo wieje) to moze jakies liscie w ukladzie siedza albo jakis ptaszek gniazdo uwil (jak kawki w kominie) :)



THOMO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob maja 07, 2005 23:26
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: THOMO » pn lip 24, 2006 10:16

no i gra panowie..
spaprało sie ciegno i dlatego zamknieta byla komora która doprowadzała powietrze z zewnątrz.
zrobilem i dmucha ..tylko ze znów cosnie łaczy na stykach i mam tylko II i III bieg (bryndza) idzie rozwiązac ten problem domowym sposobem?


melu

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pn lip 24, 2006 10:34

Sprawdzić styki blaszki pod lewym pokrętłem.



THOMO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob maja 07, 2005 23:26
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: THOMO » pn lip 24, 2006 10:56

sprawdzałem, doginałem juz na rózne sposoby ale cos kiepsko dociska , pokombinuje jeszcze, moze cos sie uda z tym zrobic


melu

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pn lip 24, 2006 11:03

Zepnij na krótko styki i będziesz widział czy to to.



Ir-ek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lip 23, 2007 14:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Ir-ek » wt lis 13, 2007 01:52

Witam!
Na wstepie chcialbym przeprosic ze poruszam taki stary temat ale widze ze ktos go tu rozwiazal, a mianowicie chodzi mi o to ciegno dzieki ktoremu zostal naprawiony nawiew, gdzie ono sie znajduje i jak mozna sie do niego dostac ?
Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam



zloty60
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zloty60 » wt lis 13, 2007 17:38

Ciegna od sterowania "gdzie ma wiać" i "cieple, zimne" znajduja sie za pokretlami .Musisz delikatnie podwazyc srubokretem ten przedni panel i jak zeszkoczy uzjrzysz 4 sruby.Odkrec je i odkrec jeszcze 2 ktore sa pod popielniczka( musisz wyjac popiołke) i zdejmuszesz maskowanie.Potem lekko odchylasz do tylu to wszystko zeby wyszlo z takich krotkich bolczykow i opuszczasz na dol i masz dostep.Tam bedzie widac czy cos spadlo czy nie.

A co konkretnie Ci nie dziala.Ustawienie "gdzie ma wiać" ,tak?


CB :) BEZ TEGO SIE NIE RUSZAM !!!!!!!!!

Ir-ek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn lip 23, 2007 14:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Ir-ek » śr lis 14, 2007 02:07

A dzieki wielkie za pomoc jakos sobie poradzilem.
A nie dzialalo mi i ustawienie gdzie ma wiac i przy pokretle regulacji sily nawiewu przez co powietrze nie docieralo do wnetrza auta poniewaz nie otwierala sie rurka doprowadzajaca to powietrze. Rozebralem dzisiaj i panel od regulacji nawiewu i co sie okazalo poprzedni wlasciciel tak sie za to zabieral ze wylamal trzymadla linek ale dzieki magicznym opaskom zaciskowym udalo sie jakos przymocowac te pancerze i nawiew wkoncu zaczal dzialac jak nalezy.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
sebekmez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob gru 17, 2005 21:43
Lokalizacja: Kutno

Post autor: sebekmez » pn wrz 22, 2008 19:14

Dobry post. U mnie strasznie gwizdalo i nic nie dmuchalo do kabiny na dowolnym ustawieniu. Okazalo sie ze jak u kolegow THOMO i Ir-ek spadlo ciegno od glownej przepustnicy. Opaskami dociagnalem do linki obok i jest gitara. Pozdrowionka!



Awatar użytkownika
Eso
--------
--------
Posty: 396
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 21:59
Lokalizacja: Tarnów Opolski/Opole
Kontakt:

Post autor: Eso » pn wrz 22, 2008 19:38

A u mnie zas czaly czas leci cieple powietrze nawet na zimnym i dziala 4 bieg. co jest grane??
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=11416 link do zdjecia panelu



Awatar użytkownika
PvD
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 11:09
Lokalizacja: Pyrzyce
Kontakt:

Post autor: PvD » pt maja 08, 2009 12:49

Troche odkopie, ale bez potrzeby zakładać nowy temat.
Bardzo słaby miałem nawiew, jak dostałem sie do wentylatora i go ruszyłem to dmuchało lepiej, zauważyłem że szczotki w silniku kończą się i że to może być przyczyna. Kupiłem nowe szczotki tylko mam problem z ich montażem, mianowicie nie mogę ściągnąć tego plastikowego bębna(wiatraka) żeby dostac się do szczotek, Wie ktoś jak to ściągnąć żeby nie połamać?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 415 gości