problem z odpaleniem lekko rozgrzanego silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

azazyl2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 13, 2007 20:21
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

problem z odpaleniem lekko rozgrzanego silnika

Post autor: azazyl2 » wt lis 13, 2007 20:30

Posiadam dosc dziwaczny problem. Autko na benzynie na zimno pali bez problemu. Klopot pojawia sie jak auto zgasze przy temperaturze ponirzej pierwszej kreski temperatury silniki. Aby go ponownie odpalic musze dlugo krecic z troche wcisnietym pedalem gazu. Auto poczatkowo nie wkreca sie na obroty i chodzi jakby nie wszystkie cylindry pracpowaly. Co ciekawe na normalnie rozgrzanym silniku wszystko jest ok.

Autko jest po wymianie:
swiec
cewki
kopulki wraz z palcem
restartem komputera
filtr paliwa

Model MK2 18,GT 1991,



Tomek MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 20:08
Lokalizacja: z woj. Łódzkiego

Post autor: Tomek MK2 » wt lis 13, 2007 21:17

sprawdz jeszcze jakie ciś daje ci pompa paliwa Ja tka miałem i okazało się ze jes zbyt małe dopiero elektryk pomógł


za szybki... ;-)

azazyl2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 13, 2007 20:21
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: azazyl2 » śr lis 14, 2007 09:57

zastanawiam się jeszcze nad czujnikiem temperatury cieczy. Tylko do konca nie wiem ktory z nich jest odpowiedzialny za informacje do komputera. pewnie jeszcze posprawdzam to i wkoncu pojade do elektryka. Boje sie tylko ile on za to mnie skasuje. Wielkie dzieki za wskazowke



Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tursky » śr lis 14, 2007 10:05

czarny jest od wskaznika a niebieski od kompa, chyba ze miales cos juz wymieniane. Patrza na na silnik od przodu to ten drugi, od strony gaznika ze tak powiem.Najtanczy czujnik kosztuje 12 zl ale nie polecam, czesto zdarza sie lipa. Pozdavwiam!


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

azazyl2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 13, 2007 20:21
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: azazyl2 » śr lis 14, 2007 10:48

Wdzieczny jestem wielce. Sprobuje jeszcze tego zanim zglosze sie do elektryka. Bo dla mnie to jest tak jakby stracil wlasciwosci.

[ Dodano: 15 Lis 2007 16:40 ]
Podziałało!!! Czujnik był w bardzo kiepskim stanie. Dzięki Twej pomocy zaoszczędziłem wizytę u elektryka i związane z nią kaszty. Dziękować po stokroć.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości