Problem ze światłami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Szagrat
VW Golf Płock
VW Golf Płock
Posty: 73
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 13:59
Lokalizacja: Płock

Problem ze światłami

Post autor: Szagrat » pn lis 12, 2007 03:01

A wiec mam problem z waznym elementem mojego mkIII a mianowicie ze swiatłami.Otóz klopot polega własciwie z jedna lampa.Poprostu czasem swieci czasem nie!... wkurza mnie niemiłosiernie no bo jak to tak jezdzic bez swiatła.Zeby nie pisac ogólnikow zgłebilem troche temat... kolega z pracy ktory jest mózgiem jesli chodzi o VW powiedzial ze wystepuje w lampach mkIII problem w drucikami przytrzymujacymi zarowke ( mam lampy na 2xh1).Podobno owe mocowanie jest dostarczycielem masy na zarówke ( czy to wogole mozliwe jest ?? :) ) Powiedzial ze gdy druciki sa wyrobione moze byc tak ze przy nierownosciach nastepuje przerwanie masy i lampa gasnie. Odrazu napisze nie nie mam probłemow z napieciem(sprawdzałem instalacje i wszystko jest spoko) zarowka nigdy nie jest przepalona poprostu gdy ja wyjme z klosza i za chwile włoze spowrotem to w jakis magiczny sposób lampa znow sie pali..... (co za cholera jakas) gdy ja włoze silniczek od regulacji czasmai wariuje i przez dlugi czas ustawia lampe.Druciki faktycznie sa troche wyrobione i nie trzymaja zarów sztywno na mur beton tylko ma ona leciutenki luz. Jezeli ktos z was mial kiedys taki klopot to prosze o porade

aha na swieta bede zmienial swiatła na soczewski czy ewentualna zmiana lamp wyeleminuje problem bo jak nie to chyba zwariuje
Ostatnio zmieniony pn lis 12, 2007 03:03 przez Szagrat, łącznie zmieniany 1 raz.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=816521#816521][size=150][color=#FF0000][b]Mój MK3 1.8 GT[/b][/color][/size][/url]
Burn Rubber Not Your Soul

Awatar użytkownika
witus29
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 14:32
Lokalizacja: małopolska/wadowice
Kontakt:

Post autor: witus29 » pn lis 12, 2007 08:54

Ostatnio zdarzyło mi się to samo.
Wyjąłem żarówkę przykrzywiłem ten drucik trzymający żarówkę i teraz jest Ok. Żarówka nie ma żadnego luzu i nie przerywa.
Pozdro.


Głupców się nie żałuje ,bo nikt ich nie sieje tylko sami rosną.

Awatar użytkownika
Szagrat
VW Golf Płock
VW Golf Płock
Posty: 73
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 13:59
Lokalizacja: Płock

Post autor: Szagrat » pn lis 12, 2007 09:36

a widzisz.... :) wiec cus w tym musi byc.Kwestia tylko taka ze te moje mocowanie jak zaczne je odginac i przyginac to sie złamie bo jest wyrobione. A nowy taki drucik to juz lepiej bedzie samemu wystrugac niz szukac w sklepie... no chyba ze ASO VW --> juz to widze "tak mamy ale z cala lampa" :)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=816521#816521][size=150][color=#FF0000][b]Mój MK3 1.8 GT[/b][/color][/size][/url]
Burn Rubber Not Your Soul

Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » pn lis 12, 2007 11:13

Weź i spróbuj zamienić żarówki miejscami.
Miałem tak kiedyś w poldku jak żarówa mi sie przepalała .Ale jak przy zamykaniu walnąłem maską to się zaswieciła-jak się wyłączyło swiatła na godz powiedzmy-znów trzeba było maską walnąć.



Awatar użytkownika
Szagrat
VW Golf Płock
VW Golf Płock
Posty: 73
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 13:59
Lokalizacja: Płock

Post autor: Szagrat » pn lis 12, 2007 18:56

Weź i spróbuj zamienić żarówki miejscami.
Miałem tak kiedyś w poldku jak żarówa mi sie przepalała .Ale jak przy zamykaniu walnąłem maską to się zaswieciła-jak się wyłączyło swiatła na godz powiedzmy-znów trzeba było maską walnąć.


--> Polonez - trza było miec do niego podejscie :). kwestia zamianyzarowek juz dawno przerobiona nie ma to znaczenia sprawdzalem to juz na paru kompletach zarowek i wciaz to samo


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=816521#816521][size=150][color=#FF0000][b]Mój MK3 1.8 GT[/b][/color][/size][/url]
Burn Rubber Not Your Soul

Awatar użytkownika
witus29
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 14:32
Lokalizacja: małopolska/wadowice
Kontakt:

Post autor: witus29 » wt lis 13, 2007 00:39

Szagrat pisze:no chyba ze ASO VW --> juz to widze "tak mamy ale z cala lampa" :)
Najbardziej prawdopodobne w końcu ASO VW :grin:
Spróbuj kombinować z tym uchwytem (w miarę oby go nie sp........).
Pozdrawiam witus29
Ostatnio zmieniony wt lis 13, 2007 00:46 przez witus29, łącznie zmieniany 1 raz.


Głupców się nie żałuje ,bo nikt ich nie sieje tylko sami rosną.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 468 gości