zamont lusterka zewnetrznego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

denacik100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 15:28
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

zamont lusterka zewnetrznego

Post autor: denacik100 » pn lis 12, 2007 23:24

witam.mam do wymiany prawe lusterko zewnetrzne, bo mi jakies ch....!!!! zlamali.no i mam pytanko jak to zrobic.lusterko jest elektryczne.napiszcie krok po kroku jak z wymiana.z gory dziekuje



Awatar użytkownika
Maro_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 23:59
Lokalizacja: Gdańsk / Orneta / NLI
Kontakt:

Post autor: Maro_GT » pn lis 12, 2007 23:57

nic tam trudnego nie ma, wyciągasz trójkątną maskownice, teraz trzeba odłączyć kabel, można odgiąć trochę tapicerke na drzwich odczepiając kilka zatrzasków, a jeśli tak nie chcesz probować to trzebaby zdjąć całe obicie z dzwi, dwie śróby są pod rączką, jedna koło klamki wewnętrznej, reszta to zatrzaski (ciągnij do siebie), oczywiście rygielek musisz wykręcić, lusterko jest na śróbach, je odkręcasz i normalnie wyciągasz. :bigok:

[ Dodano: 12 Lis 2007 23:02 ]
a jeśli masz szybki na korbke to korbke odczepisz wypychając to kółeczko które jest pomiędzy korbką a tapicerką.

[ Dodano: 12 Lis 2007 23:05 ]
jak będziesz tapicerke zdejmował to najlepiej żebyś ją odczepił na łączeniku kołek tapicerka a nie kołek drzwi



denacik100
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: czw wrz 21, 2006 15:28
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: denacik100 » wt lis 13, 2007 00:14

ok wielkie dzieki za odp,a jak zdjac ten trojkat,bo sie jemu tak przygladalem no i wydaje mi sie ze chyba cos zlamie :jezor:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 369 gości