Gaśnie na benzynie ;/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

qbap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 21:31
Lokalizacja: Ciechocinek

Gaśnie na benzynie ;/

Post autor: qbap » sob lis 10, 2007 21:41

Witam
Odrazu mowie ze przeglądałem archiwum i nic nie znalazłem konkretnego :)
Mój problem jest taki:
Nie wiem dokładnie kiedy to sie stało ale nagle mój golf 2 (silnik 1.8 na wtrysku nie wiem dokładnie jakim z lpg ) zaczął gasnąc na benzynie.
Odpalam na benzynie i jak tylko puszcze pedał gazu to gaśnie. Obojętnie ciepły czy zimny. Na lpg jest wszystko ok ale jak tylko przezyce na pb zdycha.

Druga sprawa żeby nie zakładac osobnego tematu. Co to jest ??
Obrazek
Obrazek
Znalazłem po prawej stronie chłodnicy. Wygląda na jakiś czujnik wczodza na to 2 przewody.
Ostatnio zmieniony sob lis 10, 2007 21:43 przez qbap, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
lukasfenix
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 648
Rejestracja: sob sie 04, 2007 19:14
Lokalizacja: Poznań

Post autor: lukasfenix » sob lis 10, 2007 22:15

Kolego, ten czajniczek to prawdopodobnie miernik temperatury(mam taki sam w passacie i mierzy on temperaturę na zewnątrz) :bajer: Co do gaśnięcia, to wygląda mi na łapanie lewego powietrza-u mnie miał identyczne objawy jak spadł mi wąż od odmy. Obejrzyj dokładnie dolot. A na wszelki wypadek sprawdź jeszcze elektrykę: świece\kable WN\ kopułke\ palec. PoVWodzenia :okej:



qbap
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 21:31
Lokalizacja: Ciechocinek

Post autor: qbap » ndz lis 11, 2007 17:44

Elektryka jest wporządku . a co do odmy to ktore to i do czego :) (jestem swierzak w tym temacie ale nie chce latac do mechaników puki sam nie sprubuje naprawić) ?? u mnie jest filtr powietrza taki durzy prostokątny jak tu na fotce
[img][img]http://images34.fotosik.pl/41/58fa5da6349be655m.jpg[/img][/img]
i podłączona jest do niego ta jedna rura plastikowa dochodząca do silnika na fotce widoczna i nic więcej. Pod spodem jest jakis jeszcze jeden otwor w filtrze powietrza ale nic nie podłączone do niego ...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 359 gości