Problem z lusterkami??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

xisio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:56
Lokalizacja: Limerick

Post autor: xisio » czw paź 04, 2007 10:56

hm,mm w tym opisie pisze ze "Przekręcamy joystyk na drzwiach z pozycji składania lusterka w pozycje ogrzewania nie zapominając o przekręceniu kluczyka na START"

a wg mnie u mnie trzeba wlaczyc ogrzewanie szyby by to dzialalo...



marecki_vitor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: czw sty 25, 2007 18:33
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: marecki_vitor » czw paź 04, 2007 11:30

Tak masz racje co do ogrzewania szyby , to jest przykład z PASSATA ty masz tylko wg tego wyciągnąć lustro i nic więcej chyba ze coś więcej masz spartolonego ??

[ Dodano: 04 Paź 2007 11:32 ]
Aha tak na marginesie używaj szukajki kiedyś komuś opisałem jak to sie demontuje . Pozdro



Awatar użytkownika
maler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 20:50
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Kontakt:

Post autor: maler » śr lis 07, 2007 22:41

Ja w swoim Mk4 nie posiadam podgrzewanych lusterek i zastanawiam sie nad zamontowaniem mat grzewczych. I pytanie brzmi: czy konieczne jest pociagniecie nowego zasilania z akumulatora?? Wyczytalem ze oryginalnie jest to podlaczone pod ogrzewanie szyby tylnej.
Kolejne pytanie: czy przekroj przewodu zasilajacego ogrzewanie tylnej szyby i lusterek (samochod z oryginalnie zamontowanymi tymi elementami) jest taki sam jak w pojezdzie bez ogrzewania lusterek??



marecki_vitor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: czw sty 25, 2007 18:33
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: marecki_vitor » śr lis 07, 2007 23:18

Z reguły tak . Maty mają cieniutkie kabelki . Podłącz bezposrednio do knefla ogrzewania tylnej szyby i bedzie git . Pozdrooo



Awatar użytkownika
maler
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 20:50
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Kontakt:

Post autor: maler » czw lis 08, 2007 22:28

Dzisiaj sie dowiedzialem ze niby w pierwszych modelach golfika 4 byly puszczane pelne wiazki przewodow. Chodzi o to ze np. podgrzewanych lusterek niema ale wiazka przewodow zasilajacych jest doprowadzona do lusterka, to samo z elektrycznymi szybami. Pytanie: czy to prawda??
Posiadam w swoim golfiku 4 elektryczny oryginalny szyberdach. W momencie kiedy zamykam centralnym zamkiem drzwi to szyberdach sie sam zamyka, czyli jest podlaczony do sterownika komfort. Zgadza sie??
Jesli tak to czy jesli bede chcial np. wstawic sobie elektryczne lusterka to czy bede musial wstawiac dodatkowo jeszcze jeden sterownik komfort czy ten co jest zamontowany bedzie dobry??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 464 gości