czemu jest taki niesterowny ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dnadna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 13:07
Lokalizacja: lodz

czemu jest taki niesterowny ?

Post autor: dnadna » pn lis 05, 2007 15:49

mam gti dla ubogich czyli mk3 115 KM ...
podczas jazdy po łuku w lewo , koła w pewnym momencie wpadają w pośizg i skręcają jeszcze bardziej w lewo co powoduje błyskawiczną utrate przyczepności !
Po prostu czuje jak przednie koła tracą przyczepność i idą jeszcze bardziej ciaśniej po łuku .
dodam ze nie musi to byc wcale wielki łuk wystarczy 45 stopni i kilkadziesiąt km/h
jest to o tyle dziwne ze jezdze roznymi samochodami i nawet busem czy peugoetem partnerem po tym samym łuku i w życiu by to sie nie stało , nawet przy większej prędkości !
Ja naprawde boje sie tym golfem jeżdzić ! To nienormalne !
Zawieszenie jest sprawdzone i dobre nawet amory są roczne , opony dobre, zbierzność ustawiona , jedyne co szwankuje to maglownica ma jakieś tam luzy i mały wyciek , no ale jak była dobra to tez było tak samo .
Przecież w gti jest inne zawieszenie niz w pospolitych golferach ! Czy to normalne ?
Ostatnio zmieniony pn lis 05, 2007 15:51 przez dnadna, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pn lis 05, 2007 16:03

końcówki drążków tu może trzeba szukać przyczyny i na twoim miejscu wziął bym się za maglownice jak ma luzy będzie chodzić jak chce .


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jorgus7 » pn lis 05, 2007 22:15

czuje sie obrazony bo gti 115 koni nie jest dla ubogich... :bajer: nie wiem skad ten wniosek bo gti 150 NIE PALI WIECEJ wiem bo brat miał ABF'a i palił tyle co moj gti edition... ze nie wspomne ze 115 konny edition drozszy od ABF'a :bajer:



dnadna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 13:07
Lokalizacja: lodz

Post autor: dnadna » pn lis 05, 2007 22:52

jorgus7 pisze:czuje sie obrazony bo gti 115 koni nie jest dla ubogich... :bajer: nie wiem skad ten wniosek bo gti 150 NIE PALI WIECEJ wiem bo brat miał ABF'a i palił tyle co moj gti edition... ze nie wspomne ze 115 konny edition drozszy od ABF'a :bajer:
no ok moze nie dla ubogich . tylko ze to takie smieszne ten napis gti a tu 115 km , moze 15 lat temu to jeszcze bylo cos a teraz łyka mnie wszystko



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » wt lis 06, 2007 02:04

Hi Hi a mój GT 90 koni na pełnym zborniku 900 km


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 365 gości