Silentbloki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gajdos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 10:29
Lokalizacja: Czewa

Silentbloki

Post autor: gajdos » pt lis 02, 2007 14:25

Poda mi ktoś linka ze zdjęciami wymiany silentbloków golf 2 lub3 byłym wdzięczny miałem to gdzieś zapisane ale nie mogę znaleść z góry dziękuje



axelfox
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 02:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Silentbloki

Post autor: axelfox » pt lis 02, 2007 19:17

gajdos pisze:Poda mi ktoś linka ze zdjęciami wymiany silentbloków golf 2 lub3 byłym wdzięczny miałem to gdzieś zapisane ale nie mogę znaleść z góry dziękuje


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... =simerblok
o to Ci chodzi??



gajdos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 10:29
Lokalizacja: Czewa

Post autor: gajdos » sob lis 03, 2007 16:11

Wielkie dzięki. Chciałem się upewnić czy dobrze je założyłem, bo wymieniłem je dodatkowo też amorki i nadal mi coś stuka. Bardziej na obciążonym niż sam jade ale stuka Pozdr. i dziękuje



axelfox
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 02:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: axelfox » czw lis 08, 2007 17:12

gajdos pisze:Wielkie dzięki. Chciałem się upewnić czy dobrze je założyłem, bo wymieniłem je dodatkowo też amorki i nadal mi coś stuka. Bardziej na obciążonym niż sam jade ale stuka Pozdr. i dziękuje
posprawdzaj sobie takie rzeczy jak łożysko felga opona też nie dawno wymieniałem simerbloki bo mi stukało bardzo na obciążonym. a jeszcze jedno pamietaj że wszystko dokręca sie już na opuszczonym samochodzie z kołami bo szlak trafi simerbloki po przekrecają ci sie na gumach ja taki błąd popełniłem. wrazie pytań spokojnie możesz zastać mnie na gg 1853858



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lis 08, 2007 17:25

rozumiem że chodzi o tył? To jeszcze obejrzyj rurę tłumika czy o belkę nie stuka. Cżesta sprawa.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

gajdos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 10:29
Lokalizacja: Czewa

Post autor: gajdos » pt lis 09, 2007 20:03

Poluzowałem silentbloki i narazie nic nie stuka hurarara :)Dodatkowo zakupiłem sobie nowe sprężyny seryjne myślałem że będzie znaczna poprawa a tu lipa. Ale nie ma co narzekać w przyszłym roku autko będzie mieć 20 lat :grin:
Mam pytanie do znawców lub maniaków golfa, rzeczywiście zawieszenie tylne jest takie twarde czy jestem przewrażliwiony??
Dodam że wymieniłem z tyłu silentbloki amorki sprężyny oldboje łożyska w kołach :D Co się nie robi dla czerwonej strzały heheh Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » pt lis 09, 2007 20:22

gajdos pisze:
Mam pytanie do znawców lub maniaków golfa, rzeczywiście zawieszenie tylne jest takie twarde czy jestem przewrażliwiony??
Dodam że wymieniłem z tyłu silentbloki amorki sprężyny oldboje łożyska w kołach :D Co się nie robi dla czerwonej strzały heheh Pozdrawiam
A jaką masz kolego wersje tego Golfika?
Bo różnice po między poszczególnymi wersjami w zawieszeniach też są. Słabsze wersje G, GL itd. mają stosunkowo miekkie zawieszenia (stosunkowo bo golfy nigdy chyba zbyt miękkie niebyły co ja osobiście uznaje za +), inna sprawa jeśli mówimy o wersjach usportowionych GT, GTI, tu juz zawieszenie zestrojone jest ciut inaczej, sztywniej i niżej o 10mm jeśli mowa o mkII. I bardzo dobrze że tak jest z wiadomych względów :].
Dbaj kolego dbaj o swojego mk to napewno bedzie Ci jeszcze długo służył.


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

gajdos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 10:29
Lokalizacja: Czewa

Post autor: gajdos » sob lis 10, 2007 17:30

Mam słabszą wersje 1.3 gaźnik



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 465 gości