Chaczące biegi po rozgrzaniu silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Chaczące biegi po rozgrzaniu silnika

Post autor: Maćkooo » wt paź 16, 2007 00:10

Witam :D
MAm taki problem że gdy silnik sie nagrzeje to na gałce czuc jakby ktos przytrzymywał ją.
Poprostu opór. Teraz zczaiłem że pozostało to i teraz tez na zimnym chacza biegi. Wsszytskie tak samo. Bardzo ciezko chodzi lewarek.
Dodam że wymienile olej w skrzyni , cięgła, kulke pod lewarkiem.
Co to może być. :pub:


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » wt paź 16, 2007 11:53

regulacja, to ze na zimnym i na ciepłym to dziwne, mnie sie wydaje ze moze cos sie poluzowało , i teraz jest lekko przestawione zarowno na zimnym i na ciepłym. na takim drazu wychodzacym z karoserii jest taka jakby obejma ona sie lubi przekrecic, ( chodzi mi o to czym sie biegi ustawia, na pewno wiesz ale ja nie wiem jak Ci to opisac). Ja bym podejrzewał ze to bedzie tego wina, jezeli teraz załozyles nowa kulke , nowe ciegna ( zaraz zaraz , ty mowisz o skrzyni na ciegna ? ze sprzegłęm hydraulicznym ?? czy normalna na patyki ?) to moze cos juz nie pasuje , a w przeszłosci jak tam wszedzie gdzie wymieniales były jakies luzy to ktos przestawił ta obejme zeby biegi wchodzily lepiej ,a teraz jak nie ma luzu to trzeba znowu to ustawc jak powinno byc. Tak sobie tylko gdybam , co mi od razu przyszło do głowy:) Pozdravwiam

[ Dodano: Wto Paź 16, 2007 12:32 pm ]
aaa teraz doczytalem ze masz 4T czyli taka jak moja , na patyki znaczy sie :) wiec to pytanie o ciegna i hydraulike wykreslic mozna


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

SP9VFD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw paź 25, 2007 12:35
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: SP9VFD » czw lis 01, 2007 13:58

U mnie w MKIV silnik AZD jest podobnie, jak silnik jest zimny to biegi chodza jak ta lala, 1 i 2. A jak troche silnik pochodzi to mam duzy opor przy jedynce i dwojce tez. W czym moze byc problem?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 335 gości