problem ze sprzęgłem...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

endriu19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 21:31
Lokalizacja: jastków

problem ze sprzęgłem...

Post autor: endriu19 » śr paź 31, 2007 20:20

powiedzcie mi co mogę zrobić, ponieważ ja i mój kolega mamy takie problemy w swoich mk3, otóż chodzi o lekkie szarpania silnika przy zmianie biegów, i nie wiem jak byśmy dokładnie puszczali sprzęgło to i tak zawsze delikatnie musi szarpnąć, a na jazdach na prawko jeździłem chevroletem aveo i oplem corsą i było oki ??? :crazy:



markogolfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 30, 2007 22:30
Lokalizacja: leszno

Post autor: markogolfik » śr paź 31, 2007 20:35

witam mam problem z radiem moim mk3 1,8 gubi sygnał z anteny antena jest z tyłu na dachu nie wiem w jakim miejscu jest kabel antenowy bo w innym razie czeka mnie demolka poszycia


markogolfik

endriu19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 21:31
Lokalizacja: jastków

Post autor: endriu19 » śr paź 31, 2007 20:38

nie wiem czemu mi się wklejłeś do tematu :chytry:



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Re: problem ze sprzęgłem...

Post autor: wolfzan » czw lis 01, 2007 10:09

endriu19 pisze:powiedzcie mi co mogę zrobić, ponieważ ja i mój kolega mamy takie problemy w swoich mk3, otóż chodzi o lekkie szarpania silnika przy zmianie biegów, i nie wiem jak byśmy dokładnie puszczali sprzęgło to i tak zawsze delikatnie musi szarpnąć, a na jazdach na prawko jeździłem chevroletem aveo i oplem corsą i było oki ??? :crazy:
Mam dokładnie to samo. Jest to objaw padniętego docisku sprzęgła. Wymiana samego docisku jest nieopłacalna. Czeka Cię wymiana sprzęgła. Koszt co najmniej 500 - 600 zł.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 449 gości