Dziwne stukanie w MKII-POMOCY

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zonek84

Dziwne stukanie w MKII-POMOCY

Post autor: zonek84 » wt cze 28, 2005 23:41

Witam>Prosze o rady bo juz głupieje.Od pewnego czasu z okolicy tyłu sinika słysze takie metaliczne stukanie jak by metal o metal obijał.Słychac tylko gdy jade na biegu a wzmaga sie gdy dodaje gazu.To napewno nic w silniku bo jak pracuje i dodaje gazu to normalnie pracuje.Jesli chodzi o zawieszenie to tez raczej odpoda bo nie jest to uzaleznione od nawierzchni a pozatym słychac tylko gdy auto jest na biegu.Przejrzałem tematy z forum ale nikt nie miał podobnego problemu(a jak wcisne sprzegłó to przestaje)prosze o pomoc bo juz głupieje



Awatar użytkownika
kamil993
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pt cze 24, 2005 18:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kamil993 » wt cze 28, 2005 23:54

skoro na biegu to smierdzi to jakims problemem ze skrzynia biegow albo ze sprzeglem (?)...


Scirocco Team Portal
www.scirocco.pl

Awatar użytkownika
Ross
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: sob cze 18, 2005 00:18
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Ross » śr cze 29, 2005 00:01

A nie jest to przypadkiem przegób?!?!?! Czy to stukanie jest głosniejsze jak skrecisz koła w lewo lub w prawo podczas jazdy??? Bo jesli tak to na 100% jest to przegób a wtedy jasna sprawa trzeba wymienic.


dawno, dawno temu eMKaDwa
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... 8a#2102978


Części GTI, GT TDI, Cupra, FR

zonek84

Post autor: zonek84 » śr cze 29, 2005 00:17

Ale ten dzwiek wydobywa sie raczej w okolicach skrzyni.Chyba ze to ten wewnetrzny.A co jeszcze moze byc jesli to nie przegób??



MistiqChild
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: pt cze 17, 2005 03:23
Lokalizacja: Wawa

Post autor: MistiqChild » śr cze 29, 2005 01:55

Może poduszka pod silnikiem padła?



zonek84

Post autor: zonek84 » śr cze 29, 2005 21:22

Ross miał racje.Az nie chce mi sie wierzyc ale poszedł mi wewnatrzny przegub.A one podobno nie padaj.Chyba mósze cały z półośia kupic.Jaki to koszt??Orientuje sie ktos??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 476 gości