Czy mogę mieć skrzywioną belkę MK2?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
CHECIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: sob paź 09, 2004 16:24
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Czy mogę mieć skrzywioną belkę MK2?

Post autor: CHECIK » ndz cze 26, 2005 21:46

Mam następujący poblem: Zmieniłem zawieszenie na kit 80/80 i przekładając tylne zawieszenie zauważyłem że odległość z jednej strony od opony do talerzyka pod sprężyną wynosi około 3 mm a z drugiej trochę więcej około 7 mm i taka sama różnica jest przy odległości między oponą na górze a rantem nadkola. Przy wyższym zawieszeniu nie zwracałem na to uwagi bo nie było tego widać. Czy to by oznaczało że mam skrzywioną belkę tylną zawieszenia czy może jeszcze coś innego. Przyznam że byłem rok temu na geometrii zawieszenia i nic złego nie wykazało wynik z wydruku geometrii: Lewa strona -01,35 stopnia a prawa -01,28 stopnia . Co to może być? Pozdrawiam



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz cze 26, 2005 23:17

moze masz inne et felgi z lewej i prawej strony? jesteś pewnie ze maja tekie same et?? mój kumpel miał 2 identyczne felgi, jedna et30 druga 36...


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn cze 27, 2005 22:52

Krzywa belka to chyba rzadkość. Jeździłem autem po strzale w zboku w koło i przestawiły sie punkty mocowania belki do nadwozia ale belka była ok. Może masz sprężyny niejednakowe albo amortyzatory jeśli gazowe to jeden sprawniejszy i bardziej autko unosi.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości