Na gazie chodzi ok na benzynie źle

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vw25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt paź 23, 2007 18:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Na benie nie pali, ale na lpg

Post autor: vw25 » wt paź 23, 2007 18:56

Witam, przychodze tu jak i wszyscy, któtrzy potrzebują pomocy ;) myśle że i mnie pomożecie
Otóż
Mam Vw Passata, rok 93 sedan ben+lpg, problem się zaczłął gdyż poszły mi przewody paliwowe, to pojechałem po nowe,zamontowałem nowe,pojechałem na stacje bp, na lpg, zalałem 10 literków benzynki 95, pojechałem koło domu, przełączyłem na bene, i zionk,auto zwalnia i nie chce dalej jechać, przełączyłem go na lpg i śmiga, zatrzymałem sie koło bloku, otwieram mache, i ściągam przewód dolotowy przekręcam staryjke, a nawet odpalam,a tu lipa,nie podaje beny!wcześniej śmigał bez problemów ale na starych przewodach, jak zmieniłem je na nowe,to jest problem! następny problem to taki, że ja lpg jak wcisne pedał gazu du końca to autko jakby zwalnia, jak delikatnie puszcze to rwie do przodu! także tu nie mam pojęcia!na benie nie wiem czy tak jest,bo nie pamiętam, ale nie przypominam sobie żeby takie akcje były na benie!Proszę o pomoc, jestem na głodzie jak każdy! pozdrawiam


Kris

zoso8894
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: czw gru 21, 2006 18:05
Lokalizacja: wwa

Post autor: zoso8894 » pt paź 26, 2007 11:39

a więc moje problemy chyba skończyły się ....
co zrobiłem ?
zalałem pare butelek płynu do oczyszczania wtryskiwaczy STP i wyjeżdziłem jakoś troche na gazie potem na benie i uspokoiło się .... odpukać mam nadzieje ze to wtryski sie jakoś zapiepszyły bo jezdzilem na gazie non stop na odcince pompy paliwa - tak myślę ...
Jest od paru dni juz na 90% dobrze.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 221 gości