czy da się założyć zagłówki z tyłu [MK III}

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

czy da się założyć zagłówki z tyłu [MK III}

Post autor: kacjen » pt cze 24, 2005 23:51

Jak w tytule - czy sda sie założyc zagłówki do tyłu. Bo mój golfik nie ma ich w tylnej kanapie - a wiadomo w razie uderzenia w tył to masakra.



Awatar użytkownika
Golf III GTI 8V
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 14:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Golf III GTI 8V » sob cze 25, 2005 01:27

Jeśli chodzi o zagłówki to są dwa wyjścia o których wiem:
1) Zmieniasz kanapę z tyłu (tak zrobiłem ja) i masz m.in. problem z trafieniem na swój kolor tapicerki

2) Zakupujesz specjalne dostawki - są dostępne w sklepach motoryzacyjnych - tak mi się wydaje - to jest coś co się dokłada się do kanapy nie dziurawiąc jej.. Tylko gorzej wygląda..


Nadzieja...

Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: czy da się założyć zagłówki z tyłu [MK III}

Post autor: briano » ndz cze 26, 2005 17:45

Tak jak pisze kolega jedynie te 2 wyjścia, z czego rozsądniejsze było by zakup tylnej kanapy , to z koleji ciężko znaleźć samą tylną kanapę a już zwłaszcza w takiej samej tapicerce , chyba że kupić inną i obić komplecik jakimś fajnym welurkiem przy okazji.
Ostatnio była sama tylna kanapa od gti



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: czy da się założyć zagłówki z tyłu [MK III}

Post autor: briano » ndz cze 26, 2005 17:45

Tak jak pisze kolega jedynie te 2 wyjścia, z czego rozsądniejsze było by zakup tylnej kanapy , to z koleji ciężko znaleźć samą tylną kanapę a już zwłaszcza w takiej samej tapicerce , chyba że kupić inną i obić komplecik jakimś fajnym welurkiem przy okazji.
Ostatnio była sama tylna kanapa od gti na allegro



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » ndz cze 26, 2005 17:50

tak czy inaczej będę robił białą tapicerkę więc kolor nie gra roli. A ile to może kosztowac - chodzi o kanapę??



Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » ndz cze 26, 2005 18:54

coś kolo 100zł powinno być, chyba nie więcej, zwłaszcza jak chcez obijać całosć to mozesz kupić z gorszą tapicerką taniej. ja we fiacie rotmo robiłam tak z tylną kanapą ze od polonezowskich foteli wycviągnełem zagłówki i mocowanie ch wewnatrz, rozebrałem tapicerke kanapy z tyłu i w to miejsce zainstalowałem zagłówki.

ja natomiast sie podłącze i zapytam czy ktos zna jakieś tanie rozwiazanie i dobre jak bez psucia kanapy i zmiany tpicerki przerobic tylną kanape na dzieloną np 2:3 bo mnie denerwuje ze jak chce cos dłuższego to nieda rady częsci tylko całosc składać:(, może da rade to jakoś przeciąć w 1/3 i wszć z boku jakieś elementy tapicerki w innym kolorze albo np czarny skay, to by pasowało do auta bo jest kilka elementów w skayu. co sądzicie, tylko czy rusztowanie albo raczej konstrukacja nosna kanapy wytrzyma takie przedzielenie?


Mk3 GTI 16V ABF

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości