Ulamany krociec przy chlodnicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piter13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 481
Rejestracja: pn wrz 19, 2005 20:02
Kontakt:

Post autor: piter13 » wt paź 23, 2007 12:25

tak tylko ze mi sie urwał cały nawet nie ma gdzie co nałozyc



Awatar użytkownika
djtomek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2256
Rejestracja: śr maja 16, 2007 10:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: djtomek » wt paź 23, 2007 12:32

mialem podobno problem ale mi sie urwal ten kruciec platikowy co na chodzi na ten wystajacy w glowicy -= w twoim przypadku nastapilo uszkodzenie wlasnie jej - wiec chyba nei ma ratubku jak nowa czesc :(


moje byle gti..
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103949&postdays=0&postorder=asc&start=795
moja była octavia:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=267091&postdays=0&postorder=asc&start=60

Awatar użytkownika
fazi205
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: pn sie 20, 2007 21:56
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: fazi205 » wt paź 23, 2007 13:19

Ja miałem to samo tylko że mi się ten plastik na dole ułamał pojechałem do goscia co robi chłodnice i wyjął stary plastik i włożył nowy kosztowało mnie to 30 zł a nie 220 zł bo chłodnica do golfa w którym jest klima tyle kosztuje tak więc jedź do jakiegoś mechanika co robi chłodnice i powinien ci to wymienić ja czekałem na taki plastik 4 dni. Jeśli masz chłodnice dobrą to tak zrób kolego


sie lata lewy pas gaz i płyne

Awatar użytkownika
GTI KR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 16:40
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: GTI KR » wt paź 23, 2007 17:44

Rodzajów chlodnic jest od groma do golfa z klimą tez moze byc inna. Przerabialem ten temat jak szukalem do swojego KR. Kazdy mowil co innego a ja dalej nie wiedzialem jaka ma byc bo nie mialem oryginalnej. Generalnie w TD ojca jest najwieksza przykrecana na ostatni otwor w pasie przednim i taka powinna byc, ale ne wiem jak jest w przypadku klimy. Jak dobrze poszukasz to taką znajdziesz w zamienniku do 150 zł. przynajmniej w krakowie tak jest, a wiem co mowie bo szukalem chyba z miesiac i duzo chlodnic widzialem. Jesli chodzi o ocene czy spawac czy nie trudno jest to okreslic nie widzac tego. pozdrawiam


BB (borówka, bandit ...)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości