Skąd wziąć silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 20, 2007 09:51
Lokalizacja: częstochowa

Skąd wziąć silnik

Post autor: zarek » pn paź 22, 2007 20:14

Witam to ja pisałem o tym problemie z wałem i rozrządem, dziś mechanik wyjął głowice i okazało sie ze auto było tylko sklecone do sprzedaży wałek zdziera głowice, wałek jest zorany, na tłokach są ślady wcześniejszych uderzeń wszystkich zaworów a mnie walneły tylko dwa, wał jest wyrobiony-jednym słowem TRAGEDIA!!!. Jednym słowem mechanik radzi silnik do wymiany bo zrobienie tego na glanc to ponad 1300 złotych ai tak pewnosci nie ma. Gdyby ktoś mógł doradzić gdzie szukać silnika lub ktoś może ma to prosiłbym o pomoc bo po zakupie od 3 tygodni nie mam czym jeżdzi bo ten silnik zdechł po walnieciu rozrządu. Ja ma golfa III silnik 1,6 AEE wtrysku wielopunktowym rocznik grudzień 1995 i najlepiej gdyby to było niedaleko (auto nie na chodzie) mnie jestem z częstochowy. Mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo ja już nie mam sił do tego auta wydane 9,5 tys i niema czym jeździć



terago
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr sie 10, 2005 13:25
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: terago » pn paź 22, 2007 20:17

patrzyłeś na allegro może ma ktoś w Twojej okolicy jakiś sensowny silnik za nie duże pieniądze



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 467 gości