mkIII 1.8GL na zawiasie od GT czy podejdzie??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

mkIII 1.8GL na zawiasie od GT czy podejdzie??

Post autor: orzel12 » czw cze 23, 2005 20:20

mam pytanie czy do golfika mkIII 18.gl 90km podejdzie zawieszka od gt i o ile go obnizy bo nie chce zakladac sportowego zeby nie bylo tak twardo czy bedze wygladal jak te normalne gt czy nadal bedzie mial takie wielachne szpary miedzy nadkolem a kolem i jeszcze jedno ile moze kosztowac takei nowe zawieszenie i gdzie je dostac



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt cze 24, 2005 17:22

Właśnie nieopatrznie wsadziłem na tył zwykłe amorki do mk3 GTI zamiast takich jak trzeba. Auto brzydko sie podniosło. Po pomierzeniu okazało się że amortyzator i co za tym idzie cała kolumna do GTI jest krótszy o ok. 2-3 cm. Z tego wniosek że na pewno twój z tyłu się obniży. Wszystko powinno pasować. Jeśli chodzi o przód to nie wiem, ale pewnie podobnie


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » pt cze 24, 2005 20:16

a jakie sa amorki do gti sa jakies specjalne krutsze i jakie sa tam sprezynki bo ja nie mam pojecia chcialbym opuscic autko ale nie chcial bym stracic komfortu jazdy jesli ktos sie zna na tym i moglby poszukac mi np na allegro kompleciku przod i tyl to bede bardzo wdzieczny a tak wogole czym sie ruzni zawieszka od gt jest tylko krutsza bo wlasnie jak widze mkIII gt to one juz sa tak fajniej nie maja takiej szpary miedzy nadkolem a kolem a moze to dzieki tym nadkolom z plastiku a tak poza tym to dalej mam pytanie czy wcisne taki zawiasik do siebie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości