Duzo pali, na 20 litrach zrobilem nie cale 100 kilometrow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt sty 31, 2006 22:16

Może właśnie przywróciłeś działanie siłownika 3-położeniowego. Teraz możesz mieć niskie obroty i będziesz musiał wkręcać tą śróbkę na powrót aż do uzyskania prawidłowych wolnych. Jest tam jeszcze drugi zawór elektroczasowy, masa gaźnika, ogrzewanie kanału wzbogacania mieszanki, ogrzewanie bimetalu. Masę fotek i obrazków masz w necie poptrz sobie co to było.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

bystry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 13:40
Lokalizacja: monki
Kontakt:

ok doki

Post autor: bystry » wt sty 31, 2006 22:37

a moze wiecie ??? znazlzlem w gazniku srubke normlanie jak zdiac obudowe filtra jest taka dluga rurka a nwiej srubka zmniejsza sie i zwieksza dawke powietrza jak krece wlewo daje wiecej powietrza i obroty spadaja a ja k ze spalaniem jak dam w lewo czyli weicje powietrza to boroty spadaja mniejsza a jak ze spalanie tez sie zmniejszy ??



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt sty 31, 2006 22:45

bystry pisze:dluga rurka a nwiej srubk
to jest śróba regulacyjna do ustawiania składu mieszanki. To powinno się na analizatorze spalin ustawić. A jak chgcesz na nosa to najpierw ją wykręć i oczyść koniec, potem wkręć moco aż ci silnik zacznie dygotać (uboga mieszanka) i wykręcaj z powrotem aż obroty staną się stabilne, ale z rury jeszcze nie śmierdzi. To tak mniej więcej


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
romulus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn mar 21, 2005 14:45
Lokalizacja: wronki
Kontakt:

Post autor: romulus » wt sty 31, 2006 23:21

ja miałem ten sam problem z golfem 1,6d w moim przypadku to oring pEkiL przy pompie paliwa i ropka sobie sączyła, ale tylko jak dawalem gazu. a wiec jak silnik chodzil normalnie a ja patrzyłem pod maske to nie działo sie nic, ale jak kumpel zaczoł mu gazowac to zaczoło leciec. przez taki wypadek stracilem bak paliwa w 200km ;]



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 01, 2006 00:00

tylko że benzynka to jakby mocniej pachnie. Nie wyobrazam sobie żeby nie śmierdziało


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

bystry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 13:40
Lokalizacja: monki
Kontakt:

naprawiony

Post autor: bystry » ndz lut 05, 2006 01:16

dzieki chlopaki za pomoc :kufel: ale bylo t ak rozberalem gaznik przeczysiclym i wiecie co zauwazyle m kabelek przerwany byl od gaznika jakis hyab sterownik :bigok: i cyka dziala juz wsio oki mnie pali duzo mnie hehe wiec sprawdzajcie dokladnie bo jeden kabelek moze napsuc zdrowia juz mam pasek rozzadu i napinacz wymienie w pponiedizlek i bede szalal :green_fuck: heh e jesio raz dzieki za pomoc :pub:



mirekwk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 19:57
Lokalizacja: Bedzin
Kontakt:

Post autor: mirekwk » ndz paź 21, 2007 22:35

czejsc mam problem z gaznikiem nie wiem kto mi pomoze na gazie hodzi bomba b na paliwie odpali i zega go trzymac na obrotach i jest mulem i mam do wymiany podcicnienia w nim bo jak jade na gazie 150 i puszze gaz on jeszcze przez 20sexk zapierdyka i puzniej zwalnia
podzucie mi gdzie kupie gaznik
albo ktos go naprawi odp 510570339
:bajer: :bigok:



Awatar użytkownika
Przybek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 563
Rejestracja: czw lis 23, 2006 00:36
Lokalizacja: wloclawek
Kontakt:

Post autor: Przybek » ndz paź 21, 2007 22:55

mirekwk w opisie masz tdi , a szukasz gaznika mozesz sprecyzowac jakiego ?


[img]http://www.robtex.com/ipinfo.gif[/img]

posiadam VAG jak cos sloze pomoca

mirekwk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 19:57
Lokalizacja: Bedzin
Kontakt:

Post autor: mirekwk » pn paź 22, 2007 14:05

Przybek pisze:mirekwk w opisie masz tdi , a szukasz gaznika mozesz sprecyzowac jakiego ?
prawda mam tdi golfa ale brat ma passata i szuka pierburg2e chetnie kupi sprawny w razie czego prosze o kontakt



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 419 gości