Nie chce odpalac

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

prezes46
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 19:13
Lokalizacja: szczecin

Nie chce odpalac

Post autor: prezes46 » ndz paź 21, 2007 18:00

Witam mam podobny problem jak kolega sadeka ze swoim golfem 1,6. Kilka miesięcy temu miał podobne obiawy nie chciał odrazu odpalać aż wkońcu odpalał tylko na pych wymieniłem świece tulejki na rozruszniku oraz szczotki dopiero po wymianie włącznika elektromagnetycznego rozrusznika zaczął prawidłowo działać co mnie bardzo zdziwiło ponieważ stary włącznik działał. Ostatnio mam powtórke z rozrywki lecz bardziej kłopotliwa autko znowu nie chce palic na początku paliło na pych lecz teraz już wogóle. Iskra jest moim zdaniem słaba na pierwszym cylindrze czasem jest czasem niema. Rozrusznik, przewody wysokiego napięcia cewka moduł kopółka palec rozdzielacza komputer pompa świece akumulator oraz połączenia są na 100% sprawne ponieważ były sprawdzane w takim samym golfie oraz te elementy były sprawdzane w moim autku co nie przyniosło rezultatów! Został mi tylko rozrząd ale to chyba wogóle by iskry nie było sam juz nie wiem licze na wasze doświadczenie panowie. można w tym golfiku z 92r sprawdzić jakieś błędy na kompie??
Ostatnio zmieniony ndz paź 21, 2007 19:33 przez prezes46, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Re: Problem z 1,8 AAM z 1992r

Post autor: norek111 » ndz paź 21, 2007 18:09

podlacz vaga zobacz bledy i sprawdz halla najlepiej podmien rozdzielacz od sprawnego autka jak masz dojscie



Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Post autor: AD6 » ndz paź 21, 2007 18:13

A sprawdzałeś czy pompa podaje paliwo i czy wtryskiwacz działa ?? jeśli te rzeczy są ok to może być to jeszcze czujnik halla


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

prezes46
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 19:13
Lokalizacja: szczecin

Post autor: prezes46 » ndz paź 21, 2007 18:21

pompa paliwo podaje napewno ale wtrysku nie sprawdzałem ale po świecach widać że chyba działa

[ Dodano: Nie Lis 04, 2007 18:24 ]
czujnik halla wsadziłem drugi i tez nic najgorsze jest to że teraz nie mam teraz wogóle iskry ani na starym ani na nowym czujniku w dodatku wtrysk nie podaje!! możliwe że któryś przekaźnik sie spalił??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 458 gości