[MK3] o co loto ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

hipek_ohw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 14, 2004 16:58
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

[MK3] o co loto ?

Post autor: hipek_ohw » czw cze 23, 2005 11:35

mam golfika 3 1.8 8V zalożyłem gaz juz jakiś czas temu i jakies 2 tygodnie temu coś sie stało nie tak. Otuż ma problem z zapalaniem na bezynie, na gazie pali bez problemu, gdy przełącze z gazu na bezyne podczas pracy silnika chodzi na bezynie jednak gdy daje mu jedynke i chce ruszyć dławi go i gaśnie.Benzyna w baku zawsze była mało bo mało ale była.Co może być nie tak czy możliwe że się zatarła pompa paliwa?Proszę o jakąs rade bo już na tych magików to nie mam hajsu i nerwów.


CARPE DIEM

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » czw cze 23, 2005 12:35

Dziwne,że normalnie jak stoisz to ładnie chodzi na benzynie a jak ruszysz do go dławi :otepienie: Nie wiem co to moze byc ale być moze pompa juz jest na wykonczeniu.Ja tez miałem taki przypadek bo tez mam LPG i mialem malo paliwa zawsze i pompa mi padła ale raz i amen(nie psuła sie wczesniej).Pozatym to jak pompa nie dziala to na LPG tez nie pojedziesz :grin: Jak sie mysle to niech ktos mnie poprawi :jezor:



hipek_ohw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 14, 2004 16:58
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Post autor: hipek_ohw » czw cze 23, 2005 12:39

też mi sie tak wydaje ze jakby pompa poszla to juz lipa, czyli to raczej nie pompa na serio dziwna akcja, nie wiem moze trzeba bedzie do kompa go podpiąć, bylem u gazownika to mi tak powiedzial ze raczej cos z elektronika


CARPE DIEM

Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: [MK3] o co loto ?

Post autor: briano » czw cze 23, 2005 14:03

Dokładnie podepnij pod kompa może coś pokaże :hmm: Może sonda daje ciała na gazie jest ona emulowana więc temu może być ok na gazie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości