Nie Pali!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

OrZ3L
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Nie Pali!!

Post autor: OrZ3L » śr paź 17, 2007 10:10

Pewnie problemow milion juz bylo tego typu ale ja mam milion pierwszy..
1.6D
89r
Aku OK
Rozrusznik OK
Swiece zarowe 2 miesiace maja...
Dzialy sie cuda, nie palil na zimnym tylko tak to od dotkniecia...
po nocce na dworze kapa... ale linka wrzucam 3 i OGNIA moment jedzie.. a pozniej juz bezbolesnie...
na cieplym nic ani zajakniecia
jak juz odpali szklaneczke mozna postawic na mim, rowniutko zero kopcenia syfu czy jakiego kolwiek dziwnego stuku.. czysty klekot...
krece, krece, krece i sie przekrece bo nie odpali a dymu narobi jakby palilo sie :(((
czy to mozliwe ze to swiece... po dwoch miesiacach padly... i to nie zimy.. tylko chlodow...
przekaznik nowy okej napewno do siwec dochodzi zasilanie i sprawdzone okej jest...
moze byc jakis inny problem... bo jak by przewody paliwowe to by bylo non stop cos na chlopski rozum.. filtr tez raczej nie.. wiec oco kaman ??
macie jakis pomysl;)
pozdro600



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » śr paź 17, 2007 10:18

czy paliwo dochodzi , może za mało powietrza do spalania .Za bogata mieszanka , Albo coś z zaworami czy gumki są całe , bo hipotetycznie myślać miałem podobny problem kiedys zawory były za ciasnie na zimnym nie palił a na cieplym prosze zaraz ale to bylo inne auto
Ostatnio zmieniony śr paź 17, 2007 10:27 przez grandi, łącznie zmieniany 2 razy.


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

OrZ3L
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: OrZ3L » śr paź 17, 2007 10:22

grandilodz pisze:czy paliwo dochodzi , może za mało powietrza do spalania .Za bogata mieszanka , Albo coś z zaworami czy gumki są całe , bo hipotetycznie myślać miałem podobny problem kiedyż zawory były za ciasnie na zimnym nie palił a na cieplym prosze zaraz ale to bylo inne auto
a to na zimnym tylko by tak sie dzialo..
wiesz jak juz raz odpali to pozniej zero problemow !! :/



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » śr paź 17, 2007 10:26

jezeli pytasz o zawory tak


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
spodek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt sie 10, 2007 11:16
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: spodek » śr paź 17, 2007 10:28

jeśli dobrze widzę masz diesla, na jakie świece zmieniłeś jakieś tanie czy lepsze, bo jak tanie to mogły już paść, sprawdź też bezpiecznik przed świecami pod maską (taka blaszka),



OrZ3L
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: OrZ3L » śr paź 17, 2007 12:22

spodek pisze:jeśli dobrze widzę masz diesla, na jakie świece zmieniłeś jakieś tanie czy lepsze, bo jak tanie to mogły już paść, sprawdź też bezpiecznik przed świecami pod maską (taka blaszka),
wiesz jestem totalnie zielony gdzie tego szukac ??



Awatar użytkownika
spodek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt sie 10, 2007 11:16
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: spodek » śr paź 17, 2007 12:27

jak otworzysz maskę po prawej stronie będzie plastikowa puszka wielkości pudełka zpałek i w niej jest ten bezpiecznik,



OrZ3L
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 23:36
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: OrZ3L » śr paź 17, 2007 22:58

grandilodz pisze:czy paliwo dochodzi , może za mało powietrza do spalania .Za bogata mieszanka , Albo coś z zaworami czy gumki są całe , bo hipotetycznie myślać miałem podobny problem kiedys zawory były za ciasnie na zimnym nie palił a na cieplym prosze zaraz ale to bylo inne auto
wrocilem z pracy
auto stalo 9 godzin na duzym parking na wietrze wogole chlodnawo bylo.. i co oczywiscie odpalil od pierwszego dotkniecia...

jak mozna sprawdzic te gumki i jakie sa koszty z wymiana ??
jutro popatrze po nocce zobacze co sie bedzie dzialo...
dzis poszedl na lince a pozniej to od dotkniecia.. kopa ma fajnego jan na 1.6D i ogolnie wszystko okej tylko z tym zimnym roznie bywa i to na dodatek jak mu sie spodoba...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 446 gości