Problem z progami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Adios
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 16, 2007 20:56
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Problem z progami

Post autor: Adios » wt paź 16, 2007 22:25

Witam wszystkich. Jakiś czas temu ukradli mi felgi z mojego golfika. I nie chodzi mi o te koła chociaż były naprawde ładne tylko o to co te *#cenzura#* zrobili mi z autem. Otóż zostawili mi auto na cegłach a jedna przednia strona leżała poprostu na tarczy na asfalcie. Musiałem wymienić tarcze i tą blachę która wyglądała jak harmonijka. Zeby podnieść auto najpierw podniosłem troche przó i delikatnie caraz dalej coś podkładałem aż doszedłem do przodu. Zniszczone mam niesamowicie progi. Znajomek mi powiedział że jedynym rozwiązaniem jest wycięcie tyc hprogów i wstawienie nowych tylko ża ja chciałbym tego uniknąć. Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Oto zdjęcia jak to teraz wygląda. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » wt paź 16, 2007 22:32

Adios pisze:Oto zdjęcia jak to teraz wygląda
zdjęć nie widać , a znajomy ma rację ......... niestety progi to bolączka MKIII , strasznie gniją i trzeba wspawać nowe
Ostatnio zmieniony wt paź 16, 2007 22:39 przez damcio151, łącznie zmieniany 1 raz.



Adios
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 16, 2007 20:56
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Adios » wt paź 16, 2007 22:55

Mam problem z wklejeniem tych zdjec. Nie wiem czemu. Ale czy to jedyne rozwiazanie_



Awatar użytkownika
gino_gti
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: pn cze 25, 2007 18:32
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Post autor: gino_gti » wt paź 16, 2007 23:00

Jeżeli masz je uszkodzone to z pewnoscia to przyspieszy w znacznym stopniu to ze będzie sie na nich pojawiala rdza wiec najlepsza opcja dla Ciebie bedzie wymiana a ostatnio sie orientowałem co do ceny to wymiana wraz z materiałem wychodzi okolo 250zł więc nie jest to bardzo drogie rozwiazanie. pozdrawiam


MK I with ABF +

MK III with R5 2.2 20V T 4x4 (under construction)

Passat b4 with 1Z ++

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 248 gości