wydech

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
woytasss_81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

wydech

Post autor: woytasss_81 » pt paź 12, 2007 15:12

Witam, chciałem zapytac czym mozna uszczelnic tłumiki na łączeniach rur. próbowałem juz paste do tłumików (rodzaj cementu), ale jak to mówią co sie wysłuszy to sie wykruszy, poprostu peka i słychac dokuczliwy hałas. Zastanawiałem sie nad taką tasmą, ale nie wiem, widziałem tez silikon do kominków do 1200 st C. Prosze doradzcie cos
Pozdrawiam wszystkich



Awatar użytkownika
VwDarek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:54
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: VwDarek » pt paź 12, 2007 15:18

woytasss_81, Ja jak zmienialem uklad wydechowy(kolektor i srodkowy) to na złączach uszczelniłem silikonem takim właśnie do 1200 stopni i jest git :)



Awatar użytkownika
zbikq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 13:50
Lokalizacja: Bytom - Miechowice
Kontakt:

Post autor: zbikq » pt paź 12, 2007 16:48

Ja mam u siebie uszczelnione taśmą i szczerze odradzam zdobiłem już na tym z 5tys km strasznie śmierdzi myślałem że to tylko tak będzie na początku dopóki się nie przepali troszkę ale zapach jest cały czas. W sumie w czasie jazdy tego nie czuć ale jak się zatrzyma to czuć jak by się coś paliło albo topiło :(


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=136901][b]Mój MK3 Variant[/b][/url] wszystko będę dodawał na na 1 stronie

[b]Mobil: President JFK II + Sirio Sg-Cb 1400[/b]
Szerokości :)


To czysty Hardcore brudne ulice jak całe państwo, dlatego KRZYCZĘ......

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 455 gości