Wydech w 1,8 ABS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

brzewa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt cze 23, 2006 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Wydech w 1,8 ABS

Post autor: brzewa » wt paź 09, 2007 00:26

Witam w trakcie ostatniej podróży stało się coś czego się obawiałem mianowicie rozpadł się wydech w moim goferku a dokładnie (pękła rura tuż przy końcowym tłumiku). Jakoś się dokulałem do domu widząc wrogie miny mieszkańców. Po dokładnym obejrzeniu strat doszedłem do wniosku że nie jest zbyt kolorowo. Tzn. jedyny tłumik który jest jeszcze w dobrej kondycji to środkowy. Możnaby go zostawić ale za to rury są w opłakanym stanie jedno wielkie ognisko korozji.
Obrazek
Na pewno muszę kupić końcowy i rurę środkową ale co z tymi zardzewiałymi rurkami od tłumika środkowego? Coś czuję że bez wymiany środkowego się nie obędzie bo do tych starych rur nic nie podłączę. Co myślicie? Czy ta firma się nadaje http://www.tlumikisamochodowe.pl ?



Awatar użytkownika
daniel2505
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 18:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: daniel2505 » wt paź 09, 2007 09:33

Z rurą nie ma najmniejszego problemu. Spec od tłumików na pewno cos dobierze i dospawa zakończenia także tym się nie martw i gotowej rury nie kupuj po prostu jec do zakładu montującego i oni sobie poradzą. Ja wymieniałem ostatnio tłumik końcowy i srodkowy nie pamiętam producenta ale było logo z wielką literą P- odradzam!!!! Stare tłumiki pierdziały ale były dobrze wykonane a te sa ciche ale po rozgrzaniu zaczynaja walic o nadwozie. Byłem w 4 warsztatach i w żadnym nie moga tego dziadostwa ustawić w odpowiednim miejscu. Jak montować to cos sprawdzonego i nie kupuj za co do sklepów internetowych to odpuść. Ceny może niższe niz w warsztatach ale i tak musisz doliczyc montaż a z gwarancją będą na pewno kłopoty. Z oba tłumiki z wymianą (do kombi) zapłaciłem 250zł i wymienione były wszystkie cybanty. Z tym że jak mówie firmy na P na pewno nie polecam


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=123919/]Mój zielony VARIANT[/url]

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » wt paź 09, 2007 09:38

DANIEL to poradz mi jakiś cichy tłumik , bo już wymieniłem dwa razy całkiem dobre tłumiki od różnych producentów i obydwa głośne , jak miałem orginał to był cichutki , a mine cholera bierze jak tłumik jest głośny , silniczka nie słychac a tłumiki buczą



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 299 gości