Kostki w desce, strzalki przy przelaczniku swiatel

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kjuzikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob mar 25, 2006 20:29
Lokalizacja: Stegna

Kostki w desce, strzalki przy przelaczniku swiatel

Post autor: kjuzikk » ndz paź 07, 2007 21:15

Witam

W końcu zakupiłem MK3 rocznik 92 i w związku z tym mam kilka pytań gdyż trzeba kilka rzeczy zrobić zapoznać się i dlatego chcę się poradzić Was.

1. Do czego może być to wyprowadzenie dwa gniazdka białe i czarne zakładam że były seryjnie i będziecie wiedziec do czego.
Obrazek
2. Do czego jest taka kontrolka po lewej dwie strzałki po środku "1"??
Obrazek
3. Golfa wczoraj kupiłem i jest obniżony. Będę go podnosił bo nie mogę wjechac na podwórko mam taki nierówny teren. czy to przeważnie jest tylko kwestia wymiany sprężyn jeżeli tak to jakie kupić nie za drogie nie za tanie żeby były dobre. (tak czy siak swoje sprężyny będę miał do opchnięcia)
4. gdzie najlepiej zamontować CB mam President Jimmy więc nie jest ono dużych rozmiarów i którędy przeciągnąć kabel do anteny z Waszego doświadczenia
5. Jeżeli pasy się nie zwijają same to czy da sie naprawić mechanizm czy trzeba kupić nowy?

To by było na tyle z góry dzieki za pomoc na pewno z czasem pojawi się więcej pytań :pub:
Ostatnio zmieniony pn paź 08, 2007 18:47 przez kjuzikk, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kawior
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: wt lis 30, 2004 03:01
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: kawior » ndz paź 07, 2007 21:24

odp 1. Jest to gniazdo do podłączenia urządzenia serwisowego.

odp 2. Masz seryjnie hak do ciągnięcia przyczepy i ta lampka sygnalizuje działanie kierunkowskazów przyczepy.



pasiak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: pt paź 14, 2005 20:17
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: pasiak » pn paź 08, 2007 08:52

kjuzikk pisze:3. Golfa wczoraj kupiłem i jest obniżony. Będę go podnosił bo nie mogę wjechac na podwórko mam taki nierówny teren. czy to przeważnie jest tylko kwestia wymiany sprężyn jeżeli tak to jakie kupić nie za drogie nie za tanie żeby były dobre. (tak czy siak swoje sprężyny będę miał do opchnięcia)
sprężyna współgra z amortyzatorem więc sprężyny i amorki będziesz miał do sprzedania :bigok:
kjuzikk pisze:4. gdzie najlepiej zamontować CB mam President Jimmy więc nie jest ono dużych rozmiarów i którędy przeciągnąć kabel do anteny z Waszego doświadczenia
jak byś tego nie zrobił to pamiętaj że antena najlepiej "zbiera" gdy ma NIE sztukowany kabel tylko jednolity - o SWR jak najbliższym 1 nie wspominam :helm:
1 i 2 odpowiedz już masz :) a 5 nie wiem nie rozbierałem


Był passat jest volvo i jeden i drugi ma w znaczku V

kjuzikk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sob mar 25, 2006 20:29
Lokalizacja: Stegna

Post autor: kjuzikk » pn paź 08, 2007 09:33

sprężyna współgra z amortyzatorem więc sprężyny i amorki będziesz miał do sprzedania :bigok:
Jakie prawdopodobieństwo że uda mi się sprzedać amorki i sprężyny zakładając dobry stan? Ktoś wogóle kupuje używane?
jak byś tego nie zrobił to pamiętaj że antena najlepiej "zbiera" gdy ma NIE sztukowany kabel tylko jednolity - o SWR jak najbliższym 1 nie wspominam :helm:
1 i 2 odpowiedz już masz :) a 5 nie wiem nie rozbierałem
Ok dzięki ale gdzie najlepiej zamontować w kabinie CB szczerze powiem że z miejscem ciężko :) a i nie wiem gdzie przeciągnąć antenę przecież nie przez uszczelkę w drzwiach :(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości