Dziwne zachowanie skrzyni biegów?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Acid
BLACK MAGIC
BLACK MAGIC
Posty: 216
Rejestracja: pn sie 21, 2006 17:53
Lokalizacja: Białystok

Dziwne zachowanie skrzyni biegów?

Post autor: Acid » ndz paź 07, 2007 17:27

Witam oglądałem dzisiaj golfa II z silnikiem 1.3, byłem mocno zainteresowany, gdyby nie fakt, że podczas uruchomienia silnika i wrzucenie wstecznego biegu było słychać nieczyste jego włączenie przy wciśniętym sprzęgle do podłogi, no ale nic myśle sobie, wiec przejechałem się kawałek silnik się rozgrzał no i gdy miałem zawrócić, zatrzymałem go wrzuciłem wsteczny bez problemu, ale za to ze 2 razy większym zgrzytem niż poprzednio. Koleś mówił że golfy tak mają, ale coś nie bardzo mi się to widzi :satan: i z tym wiąże się moje pytanie co jest tego przyczyną. Stanu skrzyni nie znam, może to wina sprzegła?



marecki_vitor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: czw sty 25, 2007 18:33
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: marecki_vitor » ndz paź 07, 2007 17:35

Sprzęgło . Poprostu już nei łapie . wymiana (TYLKO KOMPLET !!!!!) i bedzie git . jak opusci na sprzęgło to bierz



mmaarriiaann
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: śr lut 28, 2007 02:53
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: mmaarriiaann » ndz paź 07, 2007 23:40

Witam!
ja stawian nie na sprzeglo, a na zaznaczony element na foto. U mnie jest dokladnie taki sam objaw. :grin: po czesci ze sprzedajacym sie zgodze "golfy tak maja" no nie tylko golfy.
Dodam ze moj golf to niejedyny egzemplarz w ktorym spotkalem sie z taka dolegliwoscią :helm:



Jesli golfik godny uwagi to polecam sprawdzic u jakiegos mechanika czy to tylko to.

Pozdrawiam

Obrazek



Awatar użytkownika
Acid
BLACK MAGIC
BLACK MAGIC
Posty: 216
Rejestracja: pn sie 21, 2006 17:53
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Acid » pn paź 08, 2007 15:47

Dobra dzięki chłopaki można zamknąć...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 393 gości