Problem z centralnym zamkiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

FTA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 22:47
Lokalizacja: Krs

Problem z centralnym zamkiem

Post autor: FTA » sob wrz 29, 2007 22:56

Witam!
Mam problem z centralnym zamkiem w moim samochodzie. Wyglada to tak ze gdy centralny zamiek zamyka jedne drzwi to otwiera drugie i na zmiane. Nie da sie zamknac obydwu drzwi na raz (klapa zamyka sie razem z drzwiami kierowcy- samochod 4 drzwiowy). Jezeli ktos wie czy mozna samemu to wyregulowac to prosze o pomoc.
Z góry dzieki.
Ostatnio zmieniony pn paź 08, 2007 18:16 przez FTA, łącznie zmieniany 1 raz.



zgaja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 00:54
Lokalizacja: Leszno

Post autor: zgaja » pn paź 01, 2007 11:16

Wygląda na to, że w jednym zamku masz źle podłączone bieguny +/- na jednym z siłowników.

Jaką masz instalację?
Ile masz siłowników typu master?


VW GOLF IS THE BEST AND F... THE REST!!!

xisio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:56
Lokalizacja: Limerick

Post autor: xisio » wt paź 02, 2007 15:09

albo uszkodzony mikrostyk, sprawdz czy przyciskiem od srodka zamykaja sie wszytkie dzwi czy przypadkiem jeden nie odbija ci do gory?



FTA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 22:47
Lokalizacja: Krs

Post autor: FTA » pt paź 05, 2007 21:13

Ze środka jest tak samo jak kluczem czyli drzwi pasazera sie nie zamykaja jak kierowcy sa otwarte. A co do tych siłowników typu master to nie mam pojecia...



Awatar użytkownika
moontower
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 21:07
Lokalizacja: pomorskie słupsk
Kontakt:

Post autor: moontower » sob paź 06, 2007 17:49

xisio ja mam objawy podobne do tych które opisałeś tzn alarm, który zakładałem rygluje drzwi po włączeniu zapłonu. I często dzieje się tak, że rygielek tylnych drzwi po stronie kierowcy odbija do góry. Czy to znaczy, że padł mi mikrostyk i jaki to mikrostyk? A oże być jeszcze inna przyczyna tego? Podobnie jest jak zamykam sam drzwi od wewnątrz.



xisio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:56
Lokalizacja: Limerick

Post autor: xisio » sob paź 06, 2007 19:43

u mnie bylo tak ze jak mialem padniety zimny lut przy mikrostyku po stronie kierowcy (3d) to odbijaly dzwi po stronie pasazera, jak naprawilem to juz rygluje sie dobrze z srodka kabiny za kazdym razem, ja bym tutaj szukal problemu, sprawdz czy pali sie lampka na dzwiach, oraz zapala sie oswietlenie wewnatrz pojazdu po ich otwarciu.

daj znac co ustaliles.



Awatar użytkownika
moontower
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 21:07
Lokalizacja: pomorskie słupsk
Kontakt:

Post autor: moontower » sob paź 06, 2007 23:40

U mnie nie ma problemów z oświetleniem wewnętrznym. Wszystko się ładnie zapala po otwarciu drzwi itd. Ale faktycznie mała czerwona kontrolka przy ryglu po stronie kierowcy to różnie czasami mryga zaraz po zamknięciu kluczem bądź pilotem alarmu a czasami muszę kilka razy zamknąć i otworzyć zamki żeby zaczęła migać.



Awatar użytkownika
Corso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:18
Lokalizacja: Z nad morza

Post autor: Corso » ndz paź 07, 2007 18:11

No właśnie mam też podobny problem,nie zawsze rygluje mi tylne lewe drzwi,zamykają się ale nie ryglują,muszę czasem przekręcić dwa lub trzy razy kluczykiem i dopiero zaskoczy,nie działa mi także oświetlenie wewnątrz po otwarciu tych drzwi,wygląda to na mikrostyk,gdzie go szukać i czy można coś takiego dostać ?czy ma on wpływ także na otwieranie szyby w tych drzwiach ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 383 gości