Bezobsługowa blokada zapłonu.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Michał_Cho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 12:53
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Michał_Cho » ndz paź 07, 2007 11:47

Ja mam cos takiego. Masz karte wielkosci karty SD. Jesli ta karta znajduje sie do 5 metrow od samochodu mozesz go spokojnie odpalic. Natomiast jesli stoisz 5 m od auta a ktos ci go ukradnie w tym momencie to spokojnie dojedzie gdzie chce, ale juz ponownie auta nie odpali. Taka karte nosi sie np. w portfelu. Bardzo dobre zabezpieczenie. A jesli chodzi o to co sie stanie jak np. zgubisz lub zapomnisz karty to panowie wszystko zalezy od osobnika montulacego to uzadzenie-u mnie gosc zrobil wylacznik ukryty pod pewnym elementem tapicerki i jak wylacze to karty do uruchomienia nie potrzebule. Kosztowalo mnie to 250 zł-jesli ktos chce adres do tego fachowca to piszczie- michal.barczyk@ston.pl. Dodam, ze gosc jest z krakowa. Sa bardzo podobne zabezpieczenia do tego, np. Muszisz włożyc panel z radia i wlaczyc na odtwarzanie plyt, potem machnac gdzies jakims magnesem i wtedy odpalisz. Sa tez metody na srubki albo najlepsza-kolo lewarka zammiany biegow montuje sie czujnik ruchu a ty dostajesz taki fajny pager. Lapie do 500 m takze jak ktos wejdzie w nocy do auta to to cie na pewno obudzi. Jak kogos to interesuje to piszcie bo ja juz troche na tym zeby zjadlem



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz paź 07, 2007 12:01

MAREK 74 pisze:niektóre alarmy maja taką funkcje wbudowaną ,że czekaja na cyklicznie podawany kod z drugiego pilota który nosisz w kieszeni ,po niedoczekaniu sie tego sygnału blokują silnik
dokładnie tak, u mnie jak nie ma sygnału z pilota to po 45 sek. gaśnie silnik, mozna go potem jeszcze raz odpalić (po to by np. zjechać z przejazdu kolejowego) i znów po 45 sek. gasnie i wchodzi alarm
MAREK 74 pisze:funkcja jest b.dobra ale jest zabroniona w uni więc widać kto sprzyja złodziejom
carrion pisze:MAREK 74 - są jakieś regulacje prawne mówiące o tym, że posiadanie takiego zabezpieczenia jest nielegalne? Bo wydaje mi się to lekkim nonsensem...
a skad o tym wiesz? ja pierwszy raz o tym słyszę
Ostatnio zmieniony ndz paź 07, 2007 12:03 przez misiek, łącznie zmieniany 1 raz.


:-k ...

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » ndz paź 07, 2007 12:05

misiek10111 pisze:MAREK 74 napisał/a:
funkcja jest b.dobra ale jest zabroniona w uni więc widać kto sprzyja złodziejom
Wydaje mi sie ze w takim razie np. renault lamieprzepisy, przeice tam jest karta i widzialem jak sie samochod zamyka (mrugnely swiatla) koles wszedl do klatki budyku i do tego momentu samochod byl otwarty wiec to tez sprzyja zlodziejom!



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz paź 07, 2007 12:12

szwagier ma w sceniku kartę (karta cały czas w kieszeni) i jak podchodzi do auta to sie samo otwiera - wsiada naciska przycisk start/stop - odpala silnik i jedzie, po skończonej jeździe naciska start/stop - gasnie silnik - wysiada - naciska przycisk na klamce - auto zamkniete i do domu


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 238 gości