Centralny zamyka sie podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

krzysiek.domini
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 18, 2005 12:05
Lokalizacja: koszalin

Centralny zamyka sie podczas jazdy

Post autor: krzysiek.domini » sob paź 06, 2007 21:00

mam problem z centralnym zamkiem, który działa jak chce. niby wszystko w porządku bo zamknięcie z kluczyka jest ok czyli zamyka i otwiera . natomiast inna rzecz. w trakcie jazdy. co rusz zamyka wszystkie drzwi oprócz kierowcy i otwiera. przy trzasnięciu drzwiami zamyka wszystkie prócz kierowcy, kolejne trzasniecie otwarcie drzwi. jeżeli chcesz otworzyć bagaznik to najpierw musisz wyjąc kluczyk odbezpieczyć i mozna otwierać
Ostatnio zmieniony pn paź 08, 2007 18:11 przez krzysiek.domini, łącznie zmieniany 1 raz.



hauer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: śr mar 15, 2006 11:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: hauer » sob paź 06, 2007 21:27

temat wałkowany wiele razy. poszukaj troszkę.
twoim problemem jest najprawdopodobniej "zimny lut" przy którymś ze switchy w zamku. bardzo częsta usterka w Golfach i Borach. najlepiej jest wymienić zamek, ale widziano twardzieli, którzy rozebrali zamek i polutowali gdzie i co trzeba.
pzdr.
swoją drogą mam podobne objawy -ale tylko w gorące dni. zamek od kierowcy nie daje się zamknąć przyciskiem do ryglowania drzwi od środka.
pzdr

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 21:28 ]
temat wałkowany wiele razy. poszukaj troszkę.
twoim problemem jest najprawdopodobniej "zimny lut" przy którymś ze switchy w zamku. bardzo częsta usterka w Golfach i Borach. najlepiej jest wymienić zamek, ale widziano twardzieli, którzy rozebrali zamek i polutowali gdzie i co trzeba.
pzdr.
swoją drogą mam podobne objawy -ale tylko w gorące dni. zamek od kierowcy nie daje się zamknąć przyciskiem do ryglowania drzwi od środka.
pzdr

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 21:28 ]
temat wałkowany wiele razy. poszukaj troszkę.
twoim problemem jest najprawdopodobniej "zimny lut" przy którymś ze switchy w zamku. bardzo częsta usterka w Golfach i Borach. najlepiej jest wymienić zamek, ale widziano twardzieli, którzy rozebrali zamek i polutowali gdzie i co trzeba.
pzdr.
swoją drogą mam podobne objawy -ale tylko w gorące dni. zamek od kierowcy nie daje się zamknąć przyciskiem do ryglowania drzwi od środka.
pzdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości