Uszczelki na przedniej szybie i ich wymiana

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Daniel.Z
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lip 30, 2007 11:08
Lokalizacja: Białystok

Uszczelki na przedniej szybie i ich wymiana

Post autor: Daniel.Z » pt paź 05, 2007 17:17

Witam mam problem, ale nie wiem czy będę go umiał wyłożyć. Dokładnie chodzi mi o ten plastik i gumową uszczelkę, która jest na przedniej szybie na zewnątrz za klapą i wycieraczkami. Guma już sparciała i popękała w sumie plastik jest cały, ale jak patrzyłem to ta guma i plastik tworzą całość. No i nie wiem gdzie tego szukać, czy dostane coś takiego na allegro oraz jak to się nazywa i ile może kosztować.

Z góry dziękuję.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt paź 05, 2007 18:02

Osłona podszybia, dawno nie widziałem na allegro. Szukaj na szrotach, chyba że stać cię na ASO. Doraźnie jeśli razi cię wygląd tej popękanej gumki to wykrusz ją całą, a tą szparką co się tam zrobi przy szybie się nie przejmuj, nie naleje się nią za dużo wody do środka.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
lordmatej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: pn lut 12, 2007 19:38
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: lordmatej » pt paź 05, 2007 18:51

Paweł Marek pisze:nie naleje się nią za dużo wody do środka.
a nawet jak Ci się naleje to zostanie pięknie odprowadzone do rynienki!!!
A co do szukania to polecam wpisać na allegro GOLF III NA CZĘŚCI i wyskoczy i kilkanaście ofert z rozbitymi goframi które ktoś chce opchnąć na części.Napisz maila do każdego użytkownika i zobaczysz że oprócz tego że znajdziesz to czego szukasz to będziesz mógł wybrać najtańszą ofertę.Ja się tak zaopatruję i przyznam że nie ma lepszej metody na szukanie oryginalnych częsci na allego.Poza tym goście zaoferują Ci naprawdę różne ceny ze względu na to że nie ma tego na allegro i nie ma z czym ceny porównac.Pozdro!!! :bigok: :bigok: :bigok:


...i zesłał pan Golfa na ziemie , by siał zamęt i zniszczenie...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości