Problem z alarmem i centralnym zamkiem.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gieru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 21:51
Lokalizacja: Duninowo k/ Ustki

Problem z alarmem i centralnym zamkiem.

Post autor: gieru » czw paź 04, 2007 20:35

Witam.
Problem przedstawia się tak:
Pare dni temu kupiłem od kuzyna MK3 1,8 GL z 1994r. Nie posiadam orginalnego kluczyka do mk3 z pilotem do centralnego zamka. Obecnie korzystam z zapasowego. Problem w tym że jak przekręce klucz w drzwiach to centralny otworzy wszystke drzwi ale niestety alarmu sie wyłancza(miga ta dioda przy ryglu), oświetlenie się pali ale niestety nie kręci rozrusznikiem tak jakby odcieło zapłon. A po jakimś czasie jak się coś szturchnie to włancza się alarm i wyje, przestaje jak się przekręci klucz w drzwiach. Po pół godziny doszłem, że jak otworze kluczem drzwi od strony pasażera to alarm się wyłancza. Nie kminie tego zupełnie...

1. Co to może być i co zrobić? Bo troche będzie uciążliwe ciągłe otwieranie drzwi pasażera a potem normalnie wsiadać na miejsce kierowcy :/ .

2. Ile może kosztować dorobienie kluczyka z pilotem zgranym z centralnym (żeby wyłanczał alarm)?

3.I czy ten model ma immobilaiser czy nie? Bo gościu za dorobienie zwykłego kluczyka bez immo wołał 25zł a z immo 140zł.

Dzieki za odp.


tiaaa

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw paź 04, 2007 21:09

Ale czujka do immo to jest chyba przy stacyjce nie przy zamku, problem będzie z okablowaniem w wiązkach drzwiowych albo z mikrowyłącznikami w zamkach, zajrzyj do kabli w harmionice drzwiowej drzwi kierowcy czy nie popękały


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

SwiRek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: śr lis 30, 2005 13:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: SwiRek » czw paź 04, 2007 22:02

a moze masz poprostu gdzie przycisk ukryty ze jak otworzysz i wejdziesz to musisz go nacisnac...


[img]http://www.acyborg.webpark.pl/off.gif[/img]

gieru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 21:51
Lokalizacja: Duninowo k/ Ustki

Post autor: gieru » czw paź 04, 2007 22:08

Co do immo to chodziło mi o to czy w tej mojej wersji ono jest bo niebardzo wiem jak to sprawdzić.


tiaaa

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw paź 04, 2007 22:11

kosteczka - mały scalaczek w uchwycie kluczyka


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 279 gości