[MK3] PASEK ROZRZĄDU

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

[MK3] PASEK ROZRZĄDU

Post autor: GTomek » pt cze 17, 2005 02:28

WITAM wszystkich użytkowników tego forum. Od niedawna zostałem posiadaczem golfika a w związku z tym potrzebuje waszej pomocy. Napewno jeszcze nie raz napisze że czegoś nie moge znaleźć itp. ale tu stawiam na waszą wyrozumiałość
Pierwsza porada jaką was poprosze chodzi mi tu o to że nie znam faktyczne przebiegu paska rozrządu i chciałbym go wymienić
ale tu stoje przed pytaniem jakiej marki według was najlepiej kupić
rozrząd. A drugie to co ile wymieniacie go w waszych autach


DZIĘKI
POZDRAWIAM


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » pt cze 17, 2005 08:47

na forum jest instrukcja do golfa mk3 do ściągnięcia i tam jest wszystko napisane co kiedy zmieniac itp.
a co do marki paska to sie nie wypowiadam bo ja kupuje i tak najtańszy , wczoraj kupiłem za 53 zł jakiś niemiecki
i jestem pewien , ze tyle ile ma wytrzymać to i tak wytrzyma tak samo jak ten za 100 zł ,



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: [MK3] PASEK ROZRZĄDU

Post autor: briano » pt cze 17, 2005 10:07

KUp jaki nie koniecznie najdroższy wiesz że jest sporo marek i każdy ma do jakiejś tam zaufanie. sporo osób kupuje gatesa, conitecha więc se taki kup tylko najlepiej zmień pasek z napinaczem i ja na twoim miejscu za jakieś 60-70tys bym zmieniał na następny



Awatar użytkownika
marsell
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: czw sty 27, 2005 22:45
Lokalizacja: SosnoVWiec
Kontakt:

Post autor: marsell » pt cze 17, 2005 10:18

Nie polecam BOSCHa, założyłem taki u siebie i głośny jest bardzo, Teraz po przejechaniu na nim kilkunastu tys. km. jest lepiej ale i tak słychać go dużo bardzej niż ten, który był wcześniej.



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » pt cze 17, 2005 15:28

Gates Power grip najpopularniejszy koszt 60 zł pewne przekulanie 60 tyś ja juz zdzieram 3 sztukę


MORE POWER

Awatar użytkownika
cobe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob cze 11, 2005 00:04
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Post autor: cobe » pt cze 17, 2005 19:34

cześc ... od dwóch miesięcy mam mk3 sprowadzanego z Niemiec i pierwszą rzecz jaką zrobiłam była właśnie wymiana paska rozrządu, u mnie w grę wchodził także napinacz, wymieniłam też olej i filtry, dla własnego spokoju i pewności ... jest to w sumie jakiś koszt, ale jak dowiedziałam się jakie mogą być następstwa zaniedbania tej czynności nie miałam się co nad tym zastanawiać... i tobie również to radzę, a co do marki to moim zdaniem jednak lepsze, wyżej masz kilka przykładów, w końcu Twoje autko musi to znieść przez kolejną setke kilometrów



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 259 gości