Podświetlenie sterowania elektrycznych lusterek...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

scorpion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 08, 2006 00:18
Lokalizacja: Poznań

Podświetlenie sterowania elektrycznych lusterek...

Post autor: scorpion » śr paź 03, 2007 11:08

Witam,

Stałem się 2 dni temu szczęśliwym posiadaczem drugiego już w mojej karierze Golfa 4 110 TDI (wcześniej miałem benzyne 1.4 :() Jak to w każdym używanym Golfie jest klika drobnych spraw do naprawienia.

1. Nie działa mi podświetlenie sterowania lusterek. Czy do wymiany żarówki (chyba że tam jest dioda) muszę rozebrać całe drzwi czy da się zrobić to inaczej?

2. Popielniczka z przodu ma urwaną pokrywkę. tzn. jest ale oberwana. Czy można jakoś wymienić sama pokrywkę czy trzeba zmienić całą popielniczkę?

Z góry dzięki za pomoc,
Scorpion



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Re: Podświetlenie sterowania elektrycznych lusterek...

Post autor: pszczyna » śr paź 03, 2007 11:18

scorpion pisze:
1. Nie działa mi podświetlenie sterowania lusterek. Czy do wymiany żarówki (chyba że tam jest dioda) muszę rozebrać całe drzwi czy da się zrobić to inaczej?

2. Popielniczka z przodu ma urwaną pokrywkę. tzn. jest ale oberwana. Czy można jakoś wymienić sama pokrywkę czy trzeba zmienić całą popielniczkę?

1 – Są diody lecz za podświetlanie odpowiada moduł komfortu ,chyba że nie łączy kabelek –wtyczka w panelu

2- pokrywa jest osobnym elementem zamocowanym na stelażu , jedną rękę włóż do popielniczki a drugą przesuń pokrywę maksymalnie do tyłu i wówczas zeskoczy z zaczepów :chytry:



scorpion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 08, 2006 00:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: scorpion » śr paź 03, 2007 13:36

A gdzie szukać tego moduły komfortu? Gdzie może być kabelek przerwany?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości