Problem z komputerem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piotrs555
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt wrz 25, 2007 12:41
Lokalizacja: Poznań

Problem z komputerem

Post autor: piotrs555 » wt paź 02, 2007 20:58

W golfie 1.6 SR miałem komputer pokładowy ale musiałem wymienić zegary. Miałem od innego modelu tylko po ich podłączeniu nie działa wyświetlacz komputera. Czy jest sposób żeby go uruchomić?



greg

Post autor: greg » wt paź 02, 2007 22:34

a podpiąłeś trzecią wtyczkę? Może i głupio pytam ale nie takie rzeczy sie zdarzaja



Awatar użytkownika
tmk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr lut 28, 2007 19:19
Lokalizacja: to wiesz?

Post autor: tmk » wt paź 02, 2007 23:08

greg pisze:a podpiąłeś trzecią wtyczkę?
Czy aby przypadkiem trzecia wtyczka nie jest tylko od nawigacji? Ja na przykład u siebie mam tylko dwie wtyczki.



greg

Post autor: greg » wt paź 02, 2007 23:11

tmk pisze:Czy aby przypadkiem trzecia wtyczka nie jest tylko od nawigacji? Ja na przykład u siebie mam tylko dwie wtyczki.
ups - faktycznie - sprawdziłem masz rację



piotrs555
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt wrz 25, 2007 12:41
Lokalizacja: Poznań

Post autor: piotrs555 » śr paź 03, 2007 07:48

Tam nie ma żadnego miejsca na trzecią wtyczkę. Zegary mają wyświetlacz komputera ale są miejsca do podłączenia tylko dwóch wtyczek. Nie wiem jak było przy starych zegarach bo osobiście ich nie zamieniałem. Żadna wolna wtyczka nie wisi gdy wykręcę zegary.
Dodatkowo z takich dziwnych rzeczy zauważyłem, że przy regulacji jasności świecenia regulją się wszystkie przyciski a nie regulują się zegary

[ Dodano: 03 Paź 2007 07:50 ]
jeszcze dodam że jest to wersja z nawigacją tylko jak go kupowałem to nawigację ktoś wyjął i obecnie jej nie mam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 366 gości