Jak wyjac zamek drzwi tylnych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kHAMeleon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 19, 2005 01:11
Lokalizacja: Kraków

Jak wyjac zamek drzwi tylnych

Post autor: kHAMeleon » sob wrz 29, 2007 18:59

Witam,

Jak wyciągnąć sam zamek drzwi tylnych. Przebrnąłem już przez zdjęcie blaszanej osłony, uwolnienie z wszystkich cięgieł - zamek jest wolny ale nie potrafię go wyjąć z powody przymocowanej na stałe prowadnicy szyby. Wszelkie manewrowanie zamkiem nie pomogło, czy trzeba go rozkręcić wewnątrz drzwi?

Dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony pn paź 01, 2007 09:46 przez kHAMeleon, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » sob wrz 29, 2007 19:53

kHAMeleon, daj maila na pw to ci wyślę instrukcję demontażu



kHAMeleon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 19, 2005 01:11
Lokalizacja: Kraków

CD

Post autor: kHAMeleon » pn paź 01, 2007 01:55

dzięki za instrukcje, mam taka w języku angielskim, jedna sama instrukcja nic nie mówi jak wyciągnąć zamek z poszycia drzwi. Zamek jest po prostu zbyt duży żeby mógł swobodnie przejść pomiędzy blachą a wmontowaną wewnątrz na stałe prowadnicą szyby.



Awatar użytkownika
jakub1982
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:18
Lokalizacja: Oława

Post autor: jakub1982 » pn paź 01, 2007 06:23

Witam.

Ja poradziłem sobie z tym zamkiem w następujący sposób. Ta cała prowadnica jest przykręcona na tej samej zasadzie co zamek drzwi - na śruby z boku drzwi. Odkęcisz 2 szt. śrub jedna jest chyba pod plastikową zaślepką i prowadnica się poluzuje. Wtedy możesz ją troche pomanewrować i wyjąć zamek. Mi to pomogło. Pozdrawiam.



kHAMeleon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr paź 19, 2005 01:11
Lokalizacja: Kraków

C.D.

Post autor: kHAMeleon » pn paź 01, 2007 09:40

Jedna niepozorna zaślepka i wymontował bym to za pierwszym razem. Nie zaglądnąłem pod tą zaślepkę z lenistwa. Wielkie dzięki.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości