problemy z obrotami (silnik sie dusi) help me please

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
antek_wb3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob wrz 22, 2007 14:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

problemy z obrotami (silnik sie dusi) help me please

Post autor: antek_wb3 » ndz wrz 30, 2007 09:38

Witam mam golfa II 1.8 na wtrysku wielopunkt(odpala bez zarzutu) mam problem z obrotami oprócz tego ze faluja to przy dodaniu gazu potrafi gasnąć... na jałowym dusi sie jak cholera czyściłem wczoraj wszystkie styki odłączyłem lamde bo sprawdzić czy działa jeszcze nie potrafie :/ i nie mam sprzętu do tego... nic się nie zmieniło strach nim wyjechać bo co chwila gaśnie za równo na benzynie jak i na gazie... wymienilem juz filtr paliwa powietrza sprawdzałem czujnik temp. i chyba wszystko OK ... nie wiem co mam robić silniczek krokowy kosztuje 200zl a jesli to nie to :/ ??



Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » ndz wrz 30, 2007 13:28

albo krokowy jak piszesz albo przeplywomierz otworz go i zobacz czy blaszka nie jest pogieta
a gaz czasem ci nie strzelil ?? bo taki strzal moze wlasnie uszkodzic przeplywomierz


Moje mark 4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251704&start=0

NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY - SPRZEDAŻ
Pomoc prawna - ubezpieczenia
Ubezpieczenia PZU OC, AC, NNW, Pakiety - Tanio

AgoNy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 08, 2006 20:13
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: AgoNy » ndz wrz 30, 2007 14:30

Ja obstawiam krokowy. U mojej dziewczyny postawiłem go na nogi strzelając w niego wd 40. 4K km jak na razie zrobiła na czymś takim i zero problemów z obrotami. Nie jestem mechanikiem, może zrobiłem bzdure ale najważniejsze że działa i prawie zerowy koszt :)



Awatar użytkownika
antek_wb3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob wrz 22, 2007 14:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: antek_wb3 » ndz wrz 30, 2007 19:50

gaz mi nie strzela bynajmniej mi sie jeszcze nie zdarzylo... przeplywomierz (to jest to samo co przepustnica ) ?? chodzi Ci o taką blaszke w gumowej rurce ( sorki za okreslenie :D ) bo jesli o to chodzi to rozbieralem juz to i wygladalo to calkiem dobrze zamykalo sie i otwieralo co do strzelania z WD 40 :D to chyba sprubuje

tonacy to i brzytwy sie łapie :chytry:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości