nie grzeje fotel kierowcy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kuba_bb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 00:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

nie grzeje fotel kierowcy

Post autor: kuba_bb » ndz wrz 30, 2007 01:13

Witam.Mam problem z niegrzejącym fotelem kierowcy.Nie wiem czy da sie to jakoś naprawić i jaka może byc przyczyna bo watpie ze w samochodzie z 2002 r mogły sie przepalic maty??Fotel pasażera grzeje ok.Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam Kuba



Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » ndz wrz 30, 2007 09:10

kuba_bb pisze:bo watpie ze w samochodzie z 2002 r mogły sie przepalic maty??
mogły, mogło też się gdzieś coś przerwać w macie czasami się to zdaża, jeżeli poszedł by bezpiecznik to nie grzały by obydwa, sprawdź pod fotelem wtyki, może się wypiął lub jest luźny, może też być przełamana wiązka pod fotelem, musiał byś się upewnić czy dochodzi napięcie do wtyku.


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

greg

Post autor: greg » ndz wrz 30, 2007 09:49

1. uszkodzony włącznik podgrzewania - zamienić we wtyczkach włączniki - jeśłi fotel pasażera grzeje dalej to nie wina włącznika.
2. uszkodzona wiązka (wątpię chyba że masz szczury)
3. odpięta wtyczka od fotela (jeszcze sie z tym nie spotkałem)
4. uszkodzony - oderwany kabelek od bimetalu - wyjąć siedzenie, odpiąć tapicerkę siedziska - dostać sie do bimetalu, przylutować.
5. przepalone włóno (da się naprawić) - tak jak wyżej tylko trzeba wyjąć całą matę. Żeby darmo nie robić - dajesz napięcie we wtyczce fotela pod 2 kable - masy i grzania maty

[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 9:51 am ]
zajrzyj tu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=68357 i ściągnij i poczytaj sobie to http://rapidshare.com/files/12907457/Co ... f.rar.html



kuba_bb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 30, 2007 00:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kuba_bb » ndz wrz 30, 2007 11:13

Dziekuje Wam za odpowiedzi.Przelożyłem włącznik z fotela pasażera i dalej lipa wiec to chyba te maty.Chciałbym to mieć zrobione ale nie wiem czy da sie kupicć te maty.Poczytam te llinki któe mi podałeś.Pozdrawiam Kuba



greg

Post autor: greg » ndz wrz 30, 2007 11:54

kuba_bb, kto ci każe je kupować - pisałem że się da naprawić



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości