pojedynczy stuk przy wcisnieciu pedalu gazu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4414
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

pojedynczy stuk przy wcisnieciu pedalu gazu

Post autor: majekMK2 » wt wrz 25, 2007 06:52

Witam ostatnio w moim golfie 2 uslyszalem pojedynczy stuk kolo silnika ujawnia sie on jak jade na biegu np.3 i odlorze noge od gazu i jak ponownie dodam mocniej gazu to wtedy jest ten stuk ja mysle ze moze tulejka blokujaca srube od simerblocka stalo mi sie to wczoraj jak bylem w krakowie.prosze o pomoc.Pozdrawiam



Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

ahh ten gazz

Post autor: tursky » wt wrz 25, 2007 08:40

Z tego co slyszalem to problem przeniesienia tkz jadu od pedalu gazu do przepustnicy jest dosc czesty. Mi tez tak stukalo, okazalo sie ze przy pedale gazu strzelala ta niby zapinka, wpadala i wypadala z pedalu gazu. Ja sie tym nie przejmowalem no i..... urwala sie tam gdzie strzelala heheh koszt nowej linki to ok 23 zl (silnik 1.6 B). Najlepeij ja wymienien i zrob przeglad, bedziesz mial spokoj. Czekam na ewentualne kontry mojej porady....



piter_golf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 12, 2005 00:15
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: piter_golf » wt wrz 25, 2007 10:59

Witam. Ja bym stawiał albo na silentbloki wachaczy albo na poduszke skrzyni biegów, przy czym ja miałem właśnie takie objawy i to własnie poduszka była winna.



Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4414
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

Post autor: majekMK2 » wt wrz 25, 2007 12:08

linke i tak wlasnie musze wymienic na nowa musze to ogladnac ale i tak jade wlasnie na przeglad bo mam dzis i powiem im niech sprawdza a poduszka gdzie dokladnie sie znajduje czy ktos moze wyslac mi fotke i zobacze wtedy.Pozdrawiam

[ Dodano: 25 Wrz 2007 19:44 ]
bylem na przegladzie i przeszedl tylko musze wymienic sprezynke od kolektora sily hamowania z tylu i napewno simerblocki nie sa to stawiam na poduszke i czy ktos wymienial juz to i jak idzie ta wymiana czy ciezko samemu to wymienic???



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 412 gości