Wymiana Silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Kaczor_VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 02, 2005 13:50
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Wymiana Silnika

Post autor: Kaczor_VW » wt cze 14, 2005 02:01

Witam w moim MK II jest orginalnie silnik 1.6 benzynka na gaźniku i w dodatku jest zagazowany. Na początku wszystko było ok ale z biegem lat jego posiadania moc jego mi już nie wystarcza, wiec powoli zastanawiam się nad zmianą motoru. Mam na to do wykorzystania około 2 tys zł co polecie tam wsadzic za te pieniadze ?? Z góry dzięki


Grupa VAG Ist The Best

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Wymiana Silnika

Post autor: Borys » wt cze 14, 2005 08:11

Kaczor_VW pisze:Witam w moim MK II jest orginalnie silnik 1.6 benzynka na gaźniku i w dodatku jest zagazowany. Na początku wszystko było ok ale z biegem lat jego posiadania moc jego mi już nie wystarcza, wiec powoli zastanawiam się nad zmianą motoru. Mam na to do wykorzystania około 2 tys zł co polecie tam wsadzic za te pieniadze ?? Z góry dzięki
1.8 8v PB/PF czyli takie GTI 107/112KM

za 2 tys mozna komplet ze skrzynia i wszystkimi gratami potrzebnymi do przeszczepu wyrwac


www.vrservice.pl

Kaczor_VW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr mar 02, 2005 13:50
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: Kaczor_VW » wt cze 14, 2005 10:52

rozkręciłby taki silniczek już imprezke ?? aha i jak przyjmuje gaz taki silnior


Grupa VAG Ist The Best

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt cze 14, 2005 13:36

pewnie po jakims czasie tez by ci sie znudzil zawsze tak jest

za 2tys mozna juz cos wyrwac ciekawego

tylko poszukac



Awatar użytkownika
cyarnz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 470
Rejestracja: śr sie 18, 2004 10:49
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Wymiana Silnika

Post autor: cyarnz » wt cze 14, 2005 14:56

Kaczor_VW pisze:Witam w moim MK II jest orginalnie silnik 1.6 benzynka na gaźniku i w dodatku jest zagazowany. Na początku wszystko było ok ale z biegem lat jego posiadania moc jego mi już nie wystarcza, wiec powoli zastanawiam się nad zmianą motoru. Mam na to do wykorzystania około 2 tys zł co polecie tam wsadzic za te pieniadze ?? Z góry dzięki
hm....... 2 tys to troche malo, ale wszystko zalezy na co sie trafi. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz 16V zaq ta kaske z calym sopprzetem tylko trzeba byc czujnym w przypadku 16V. Tak jak BOrys napisal PF powinien wystarczyc na poczatek:))) 107ps robi swoje:)
Gaz bardzo dobrze znosza te motory i potrafia po 200 na gazowni latac wiec nie ma tragedii :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości