Złącze dignostyczne w mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maciuso
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:19
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: maciuso » wt cze 14, 2005 12:54

nad popielniczka w części środkowej deski rozdzielczej sa 4 zaślepki, po bokach 2 duże a na środku 2 małe, pon małymi sa ukryte 2 wtyczki, czarna i biała, to własnie to złącze...
Dręczy mnie tylko 1 fakt, które złącze co wysyła i co odbiera, ma moze ktos opis?? Chce sobie zobic kabelek samemu (prościzna) lecz nie chce sobie auta uwalic...bo to by masakra była....



Ok, znalazłem w czeluściach mojego dysku info z połączeniami na 2 wtyczki, wyglada to tak:
.....czarna..............biała
...._______........______
2..I...........I......I.............I.4
3..I...........I......I.............I.5
.....\_____/........\_____/
2-masa, 3- zasilanie 12V, 5 -linia transmisji K


Golf 3 1,8 CL '92 75PS LPG + MFA

Awatar użytkownika
PitrekT
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 517
Rejestracja: wt sty 11, 2005 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: PitrekT » wt cze 14, 2005 17:19

Ja mam auto z 93r, (model 94) i złącze diagnostyczne jest koło popielniczki.Aby się do niego dostać trzeba wyjąć popielniczkę i przesunąć zaślepkę w lewą stronę.Będzie tam gniazdo 16 pinowe.Jeżeli masz starsze auto to nad popielniczką, pod zaślepkami znajdują się dwie kostki.
Z racji tego,że nie chodzą z tym interfejsem programy DOSowe używam VAG-COM.Różnice pomiędzy wersją zarejestrowaną a nie jest taka,że w ersji nie zarejestrowanej masz mniejszy dostęp do opcji i opis niektórych błędów nie jest wyświetlany.



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » wt cze 14, 2005 17:58

każda wresja demo pozwala na wszystko ale bez ADAPTACJI i wyswietla wszystkie błędy dostępne w bazie danych VAGA a to ze niewyświetla jest winą braku błędu w danej wersji VAG Jak zainstalujesz inną wyższą wersję bedzie ok


MORE POWER

red1,4

Post autor: red1,4 » śr cze 15, 2005 13:52

Dzięki chłopaki :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 165 gości