Światła przeciwmgielne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Vito Corleone
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 26, 2006 23:39
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Vito Corleone » czw kwie 26, 2007 19:28

Przed chwila sprawdzam w garazu przeciwmgielne i zwala, prawe tylne nie swieci, zamieniam zarowki w tylnych lampach nie swieci, widze 5 kabelkow we wtyczce tyle co 5 zarowek mysle sobie powinno dzialac...zaslepienia nie mam..wchodze tutaj i sie dowiaduje ze jak mam 1 to szafa gra ufffff :okej:


My spirit you cannot breeaaak!

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pt kwie 27, 2007 11:15

Vito Corleone pisze:widze 5 kabelkow we wtyczce tyle co 5 zarowek mysle sobie powinno dzialac
A masa to bezprzewodowo miala by byc ? ;)


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
byczkins
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 13:37
Lokalizacja: Warszawa | Skarżysko | Siedlce
Kontakt:

Post autor: byczkins » pt wrz 21, 2007 12:17

Panowie, bo albo jestem slepy albo nie umiem czytać. Szukam symbolu żarówek przeciwmgielnych przednich (golfIII), bo przepaliła mi się jedna sztuka. Czy jest ona na wcisk? zatrzask? nie moge jej wyciagnąć :/

PS. macie jakiś szczególny sposób na uszczelnienie przeciwmgielnych? non stop parują, w środku wilgoć :/


CRO 2007: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1237676#1237676

Mein golfer:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=655275&highlight=#655275

bonev
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr lis 07, 2007 19:37
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: bonev » pt lis 09, 2007 22:19

j amam mk3 1.9 gl tdi z 94r i też mam tylko ze strony kierowcy jedno przeciwmgielne z tyłu . niestety z przodu tylko atrapy mam szkoda bo przednie mi sie podobaja przeciwmgielne ale niedługo chyb awymieni ena nowe z przeciwmgielnymi.

[ Dodano: 09 Lis 2007 21:19 ]
ja mam mk3 1.9 gl tdi z 94r i też mam tylko ze strony kierowcy jedno przeciwmgielne z tyłu . niestety z przodu tylko atrapy mam szkoda bo przednie mi sie podobaja przeciwmgielne ale niedługo chyb awymieni ena nowe z przeciwmgielnymi.



Awatar użytkownika
WRiTTeR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pt sty 05, 2007 23:10
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Post autor: WRiTTeR » czw gru 06, 2007 23:19

przeciez mieszkamy w europie , wedlug kodeksu powinno sie siwecic tylko to siwatlo przeciwmgielne od strony środka jezdni wiec co wy ćwiczycie ze wam drugie przeciwmgielne nie siweci, zrobili tak aby lampy byly symetryczne i lepiej wyglądały a nie z lewej p. mgielne z prawej wsteczny. drugim wytlumaczneiem jest ze te same lampy mozna zalozyc w angolach ale tu juz p.mgielna musi swiecic z prawej


eX MKIII 1.9 TDiC viewtopic.php?t=115730
Obrazek
Obrazek

Quest
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 23:33
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Quest » pt gru 07, 2007 01:48

Też mam przeciwmgielne z tyłu tylko od strony kierowcy i prawdę mówiąc na tyle jestem zaskoczony tym, ze co niektórzy mają jeszcze od strony pasażera, że chetnie bym to zobaczył bo nie kojarze ani jednego auta z taką opcją.
Panowie, fotki wrzućcie ;)


Obecny projekt: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=598327

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pt gru 07, 2007 03:51

Jak zrobię fotkę to wrzucę.

Ja miałem tylko po lewj, ale sprawdziłem., że w prawym jest żarówka i styki w uchwycie żarówki więc nie było problemu z podłączeniem jej - przeciągłem jeden kabelek ze strony lewej do prawej i wszystko śmiga.

A co powiecie na to, że zamiast żarówek 21W w miejscu mgielnych włożyłem pozycyjne 5W - takie jak są po środku w tylnych lampach... - U mnie wygląda rewelka - napewno jestem bardziej widoczny na drodze, bo świecą standardy tył + pmgielne, gdzie jest żarówka 5W :)

jak zrobię to wrzucę fotki. U mnie wygląda to super, ponieważ mam lamby In-Pro WHITE.

Pozdr


Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 332 gości