Uszczelniacze zaworów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ŁukaszP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 16, 2007 22:45
Lokalizacja: Polkowice

Uszczelniacze zaworów

Post autor: ŁukaszP » śr wrz 19, 2007 16:41

Witam jestem lekko zielony w tym temacie wiec proszę o wyrozumiałość, wiec tak mój golfik po przejechaniu 1500 km łyknął sobie około 0,9l oleju (chwilowe dymienie przy odpaleniu z rana, potem cały dzień spokój, podczas jazdy nie widać dymu) znajomy uświadomił mi że winne są prawdopodobnie uszczelniacze zaworów, pojechałem więc do mechanika z zapytaniem ile taka usługa pochłonie moich PLN-ów, i zaczął się wykład ściągnięcie głowicy oddanie jej do warsztatu zajmującym sie planowaniem itp, wymiana uszczelniaczy itp itp i teraz tak siedzie i się zastanawiam czy sama wymiana tych uszczelniaczy po prostu nie wystarczy?? jakie jest wasze zdanie ?? z góry dzięki za jakakolwiek pomoc Pozdrawiam Łukasz



Bąku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 794
Rejestracja: pn lut 19, 2007 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bąku » śr wrz 19, 2007 17:26

jak uczciwy mechanik i pojetny to zrobi to bez zdejmowania głowicy bo sie da, ale łatwiej jest zdjąc głowice oddać do zakładu itd itd, i wiecej hajsu z klienta mieć no bo przeciez trzeba było głowice zdjać a to a tamto......


Mój Były mk3 na VENTO FRONCIE
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=102145&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
Maro_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 23:59
Lokalizacja: Gdańsk / Orneta / NLI
Kontakt:

Post autor: Maro_GT » śr wrz 19, 2007 17:28

Dużo było o tym problemie tematów. Wpisz sobie w wyszukiwarke np. uszczelniacze.
Temat o tym samym problemie. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=120193&start=0
Ostatnio zmieniony śr wrz 19, 2007 17:29 przez Maro_GT, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości