woda w golfie mkIII POMOCY!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

woda w golfie mkIII POMOCY!!!

Post autor: orzel12 » pt cze 10, 2005 23:23

widze ze temat kaluz w golfach jest aktualny jak i w mkIII tak i w mkII ja gdy dzis sprzatalem u siebie przycisnolem troche dywanik pod nogami kierowcy a on nasiaknol mi niesamowicie az woda sie pojawila na powierzchni wykladziny mokro jest strasznie skad bieze sie ta woda i jak to usunac widzialem juz posty o mokrych mkIII ale bylo to w bagazniku lub poscik nie wyjasnial wcale jak zlikwidowac ten problem prosze o pomoc zanim calkowicie utone czytalem cos o kanalikach ale gdzie one sie znajduja dokladnie ale jak sie do nnich i jak je przeczyscic ja mam golfika z 92r tu podobno ida one gdzies z przodu ale nie wim dokladnie gdzie pomozcie prosze bo niedlugo bede mogl z golfa zrobic jezdzace akwarium



Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Post autor: Michnik » sob cze 11, 2005 00:19

A może leje sie drzwiami? Jest to możliwe, o ile usunąłeś tą folie pod tapicerką np podczas montażu głosników. Ja tak akurat miałem, założyłem folie spowrotem i wszystko jest juz suchutkie.



Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » sob cze 11, 2005 09:09

w sumie wywalilem ta folie ale mysle ze to nie przez to poniewaz woda i tak splywa na dol po szubie wiec nie moze sie nalas pod wykladzine pod nogami kierowcy poza tym nie mam folii z 2 stron a mokro jest tylko po lewej wiec chyba to nie to....
prosze o jeszcze jakies porady



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » sob cze 11, 2005 09:26

Obejrzyj przednią szybę,szczególnie na dole uszczelki.Kiedyś jak jeszcze mialem poldona tez mi tak cieklo :hmm: Wlewało sie w dolnym roku uszczeli na przedniej szybie,wlewało sie do środka,kapało za deske i na podłoge pod wycieraczke :grrr:



Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

.

Post autor: GUPETTO » sob cze 11, 2005 16:39

Dzis walczylem z powodzia w MK2, po wyszukaniu przecieku padlo na drzwi=brak folii,zmontowalem zastepcza sprawdzilem jeszcze wiaderkiem wody zaatakowalem i jest siuper,teraz wysuszyc dywaniki i wyciszenia.



Awatar użytkownika
crupez
Golf Lover
Golf Lover
Posty: 87
Rejestracja: czw mar 17, 2005 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: crupez » sob cze 11, 2005 17:49



[url=http://www.twojafura.pl/auta/2403/crupez-citroen-saxo]Moje auto znajdziesz na [b]TwojaFura.pl[/b][/url]

speede
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: wt gru 14, 2004 02:00
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: speede » ndz cze 12, 2005 01:09

leje sie pewnie linka nad bezpiecnzikami, tam zaraz idzie do gory linka nie pamietam jaka zobacz w lewym rogu karoseri uszczeln silikonem.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości