brak iskry PF

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Bula88
Forum Master
Forum Master
Posty: 1097
Rejestracja: wt cze 21, 2005 17:13
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

brak iskry PF

Post autor: Bula88 » sob wrz 15, 2007 13:55

jestem w trakcie przekladki silnika z RP na PF, przelozylem cala instalacje od silnika, teraz nie mam iskry, wszytsko chyba jest podlaczone, silnik przedtem normalnie chodzil. nie wiem co moze byc, czy cos mam zle podlaczone? moze jakies wskazowki? dzieki wielke
pozdro :pub:



Awatar użytkownika
t-tas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 23:48
Lokalizacja: Brzezia Łąka-Wrocław
Kontakt:

Post autor: t-tas » sob wrz 15, 2007 22:35

spróbuj tak jak ja zrobiłem u gumiśa-też był ten problem, oparłem się o kompa z modułem i iskra się pojawiła-okazało się, że komp-a za razem moduł nie mają masy-dodałem swoją masę od śruby mocującej cewkę do obudowy komputera(pod moduł), obudowa kompa przykręcana jest do budy taka plastikową nakrętką i nie zawsze obudowa może złapać masę z budy, a tak poza tym to na cewce pod - powinny być podpięte 2 kable chyba czarne a pod + 2 chyba czerwone z czarnym paskiem-ale o kolorach niech się znawcy tematu wypowiedzą, ja u gumiś znalazłem iskrę jak dodałem masę pod moduł


mk1- wycofany ze służby- stoi jak ikarusy w kącie zajezdni
PASSAT- silnik- dół PF, reszta 2E powered by BLOS - nadal w służbie

Awatar użytkownika
Bula88
Forum Master
Forum Master
Posty: 1097
Rejestracja: wt cze 21, 2005 17:13
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: Bula88 » sob wrz 15, 2007 22:55

podlaczylem te dwa czarne kable do cewki i te dwa kable czerwone, jeden z czarnym paskiem, te czerwone kable sa w tej plastikowej obudowie, sprawdze jutro moze z ta masa cos nie tak. dzieki wielkie :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 288 gości