halas rolki lub cos podobnego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

woyas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 20:47
Lokalizacja: uk
Kontakt:

halas rolki lub cos podobnego

Post autor: woyas » sob wrz 15, 2007 01:16

hey.mam taki problem.odchadza takie delikatne odglosy w okolicach paskow i rolek od strony rozrzadu.w tych okolicach.co myslicie o tym.???



Awatar użytkownika
danioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:56
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Post autor: danioo » sob wrz 15, 2007 08:45

U mnie też tak było po ulewie.

świszczała u mnie rolka od paska wieloklinowego.
Skończyło sie to wymianą rolki bo ponoć samego łożyska nie można (lub sie nie da)



Awatar użytkownika
Bolo GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 728
Rejestracja: pn sie 20, 2007 15:50
Lokalizacja: Gryfino

Post autor: Bolo GTI » sob wrz 15, 2007 11:01

Mialem podobnie po wymianie rozrzadu.
Okazalo sie, ze jedna z rolek byla uszkodzona. W niczym to specjalnie nie przeszkadzalo, tyle tylko, ze wydawalo denerwujace swiszczenie.


[b][url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=121365&postdays=0&postorder=asc&start=0]VW Golf GTI Edition '95[/url][/b]
[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/50379c8249a6912743533.jpg[/img]

Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » sob wrz 15, 2007 13:49

U mnie wydaje takze dziwne dzwieki takie jak lozysko sie rozleci, i jest to pompa wody w moim przypadku moze i u ciebie bedzie do wmiany, latwo to sprawdzic wystarczy na chwile zdjac pasek odpalic silnik i wtedy bedziesz wiedzial czy nadal halasuje. pozdrawiam



Awatar użytkownika
wojtas_GT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: ndz cze 25, 2006 15:32
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: wojtas_GT » sob wrz 15, 2007 15:51

A u mnie po wymianie rozrządu było takie jakby żegotanie na wolnych, słyszalne z rolki napinającej pasek rozrządu. Na gwarancji mi wymienili komplet, za parę dni to samo - materiały SKF. Dopiero okazało się że ten pasek rozrządu był zbyt silnie napięty, jak struna, dało się go obrócić o 90 stopni, ale na siłę i dżądra do oczu naciągniesz... :grin:
Jak ręką odjął. Możesz też moim zdaniem mieć coś z napinaczem lub jego rolką paska osprzętu, to się zdarza.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości