Golf II sforzeń zawiasu dżwi :-(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rafal233

Golf II sforzeń zawiasu dżwi :-(

Post autor: rafal233 » czw cze 09, 2005 19:04

Witam. Mam mały problem sforzeń w lewych dżwiach, tzn. tych od kierowcy, chyba się już wytarł. Pasuje go wymienić. Robił to już ktoś? W którą stronę go wybijać i jak się najlepiej za to zabrać? Za wszelkie podpowiedzi dzięki.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw cze 09, 2005 19:48

z tego co wiem to lepiej kupin drugie drzwi niz sie w to bawic, problem polega na tym ze sworzen jest spiralny i wbijany w ten sposob ze sie "wkreca" zrobiony jest z takiej stali cholernie twardej ze ni *#cenzura#* go przeciac. Mam taki sam problem z prawymi drzwiami.sa lekko opadniete i i czuc luz na drzwiach, znaczy nie tyle sworzec co zawiac sie starl, a ja glupi psiknalem go WD 40 a to wyplukalo caly smar z rodka i teraz napiernicza jak hamuje gwaltownie lub ruszam to slychac lekkie "stuk"Bede jeszcze kombinowal z tym ale sa marne szanse:( sprobuje zawalic zawias smarem na maxa.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

rafal233

Post autor: rafal233 » czw cze 09, 2005 22:10

To nie dobrze:-( Ja już zawaliłem zawias smarem i to pomaga ale tylko na chwilke po jakimś czasie znowy słychać trzaski. Nowy sforzeń kosztuje 2,5zł to myslałem że bedzie to łątwo wymienic. No cóż może ktoś jeszcze sie z tym męczył??



Awatar użytkownika
Strefa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:06
Lokalizacja: D.Śląsk
Kontakt:

Post autor: Strefa » pt cze 10, 2005 10:25

ze sworzniem w zawiasie w mk2 niema zadnego problemu,wymienialem u siebie jakis czas temu i jest to prosta sprawa poprostu wybijasz stary i wbijasz nowy.tak pozatym to jest to dosc powszechny problem w mk2 i gdyby tak kazdy wymienial drzwi z powodu zawiasu to zabrakloby drzwi na rynku heh takze kolego bierz wybijak o odpowiedniej srednicy i dzialaj



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 351 gości