Problem z zamkami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piwko2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 10, 2007 12:59
Lokalizacja: Rychwał
Kontakt:

Problem z zamkami

Post autor: piwko2 » czw wrz 13, 2007 03:41

Witam!!! 2 tygodnie temu kupiłem golfa III 3d. Mam dwa różne kluczyki do niego. Każdy jest do czegoś innego. Jeden jest do stacyjki i do wlewu paliwa, a drugi do drzwi kierowcy. I jest taki problem, że do drzwi pasażera i bagażnika żaden nie pasuje kluczyk. Przynajmniej tak mi sie wydaje bo nie chce sie przekrecic. Pol biedy jest z drzwiami pasazera bo można je zamknąc od srodka gorzej z bagaznikiem. Krótko mówiąc jezdze z otwartym bagaznikiem. Chciałbym się dowiedzieć czy da rade dopasować wszystkie zamki do jednego kluczyka(tego od stacyjki i wlewu) który posiadam???Jesli tak to jak to mozna zrobic lub gdzie, w jakims serwisie???Proszę o wasze rady...



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » czw wrz 13, 2007 04:36

piwko2 pisze:Chciałbym się dowiedzieć czy da rade dopasować wszystkie zamki do jednego kluczyka(tego od stacyjki i wlewu) który posiadam???Jesli tak to jak to mozna zrobic lub gdzie, w jakims serwisie???Proszę o wasze rady...
Do różnych zamków jednego kluczyka raczej nie dopasujesz. Możesz zostawić zamki i kluczyk który jest np. do stacyjki a reszte do niego dopasować. "Surowy" bębenek można dopasować do kluczyka. Popytaj w punkcie dorabiania kluczy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 264 gości