Problem z hamowaniem, czy servo do wymiany?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rever
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 07, 2007 09:15
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Problem z hamowaniem, czy servo do wymiany?

Post autor: rever » ndz wrz 09, 2007 12:58

Witam wszystkich!

miesiac temu kupilem MK4 98r SDI... wymienilem rozrzad, plyny, zrobilem przeglad - wszystko super

Jednak tydzien temu nagle usztywnil mi sie pedal hamulca. Teraz zeby zahamowac musze mocno go wciskac tak jakby nie bylo wspomagania.

Samochod hamuje ale trzeba sie wysilic jak w maluchu :chytry: Pojechalem do znajomego mechanika i sprawdzil wezyk od serva - byl popekany wiec wymienilem na nowy z MK2 zablokowalem niepotrzebne otwory ale nic nie dalo. Pompa trzyma cisnienie sprawdzalem na "palca" servo wydaje sie ze tez trzyma - nie wiem z czym problem ... teraz jak tak pojezdzilem tydzien to przy hamowaniu slysze dziwne odglosy jakby klocki byly zniszczone - nie piszczy ale harczy... tuz przed wyhamowaniem.

Pedal hamulca nie opada jest sztywny.

jezeli ktos wie co sie stalo to prosze o porade z gory dzieki!

pozdrawiam
rever
Ostatnio zmieniony pn wrz 10, 2007 11:17 przez rever, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Maxiul
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 09, 2007 19:40
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maxiul » ndz wrz 09, 2007 21:55

mialem identycznie,pomogla wymiana serwa,2 tyg wytrzymalem ale nogi bolaly strasznie przy jezdzie po miescie,obecnie mam serwo z mk2,nowy przewod i heble zyleta,dla odmiany z elektryka walcze :((


Stowarzyszenie Volkswagen Golf GTI
Klub Polska #868#

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 368 gości