oswietlenie wnetrza w mk4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

oswietlenie wnetrza w mk4

Post autor: tommm86 » sob wrz 08, 2007 23:02

Witam, czy ktos posiada jakis schemat oswietlenia wnetrza w mk4 albo wie co jak dziala, chodzi mi o to ze nie mam swiatla w kabinie (z przodu, lamepk do czytania, z tylu i w bagazniku) jest tylko w schowku. bezpiecznik jest ok, stad moje pytanie jak idzie prad do tych wszystkich lampek, czy to jeden + czy kazde maja inne zasilanie? czy moze w jednym miejscu cos nie laczy, mam wrazenie ze w lampie z przodu cos lata jak w nia stuklem, moze tam kabel nie jest db wsadzony? czy ktos wie gdzie szukac przyczyny?



manieczek111
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 13:56
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: manieczek111 » ndz wrz 09, 2007 09:45

http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=page09_g4

[ Dodano: 09 Wrz 2007 09:48 ]
tommm86 pisze:mam wrazenie ze w lampie z przodu cos lata jak w nia stuklem
rozbierz to i zobacz co tam lata.


tommm86 pisze:w bagazniku)
musisz rozebrac tapicerke z klapy. w zamku jest mikrowlaczik ktory podaje mase na ta lampke. musisz sprawdzic czy z zamka wychodzi ta masa. moze byc jeszxcze tak ze kabelki sie przeciely przy przejsciu z klapy do slupka.



eshaton
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: czw sie 09, 2007 22:10
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: oswietlenie wnetrza w mk4

Post autor: eshaton » ndz wrz 09, 2007 11:51

tommm86 pisze:Witam, czy ktos posiada jakis schemat oswietlenia wnetrza w mk4 albo wie co jak dziala, chodzi mi o to ze nie mam swiatla w kabinie (z przodu, lamepk do czytania, z tylu i w bagazniku) jest tylko w schowku. bezpiecznik jest ok, stad moje pytanie jak idzie prad do tych wszystkich lampek, czy to jeden + czy kazde maja inne zasilanie? czy moze w jednym miejscu cos nie laczy, mam wrazenie ze w lampie z przodu cos lata jak w nia stuklem, moze tam kabel nie jest db wsadzony? czy ktos wie gdzie szukac przyczyny?
Zobacz tez ten temat: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=120247
Moze tez nie podaje ci komfort plusa na lampki.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 352 gości